Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek potwierdziła. Wróciła do Polsatu i od razu w takiej roli

Katarzyna Cichopek wróciła do Polsatu po 14 latach nieobecności. Znana i lubiana prezenterka i aktora poprowadziła koncert jubileuszowy Majki Jeżowskiej. Przed sceną i na scenie celebrytka zadała szyku w dwóch kreacjach.

Katarzyna Cichopek potwierdziła powrót do Polsatu. Na scenie zadała szyku

Katarzyna Cichopek pojawiła się w Sopocie, aby poprowadzić koncert Majki Jeżowskiej "Najpiękniejsza w klasie". Przypomnijmy, że to Pomponik jako pierwszy poinformował, że aktorka i prezenterka przyjęła zaproszenie do prowadzenia Polsat Hit Festiwal.

Reklama

"Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy" - usłyszeliśmy od managera aktorki.

Katarzyna Cichopek potwierdziła. Wróciła do Polsatu i od razu w takiej roli

Podczas sobotnich prób przed koncertami, Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie na Instagramie. Dodając krótki opis jednocześnie potwierdziła, że pojawi się dziś na scenie.

"Cieszę się, że wróciłam, będzie się działo" - napisała na Instagramie.

Przed koncertem Majki Jeżowskiej, Paulina Sykut-Jeżyna zaprosiła na scenę Katarzynę Cichopek, z którą razem zagrzały publiczność do imprezy.

"Bardzo się ciesze, że mogę tu z wami być. Dobry wieczór!" - powiedziała Kasia ze sceny.

Polsat Hit Festiwal: Katarzyna Cichopek postawiła na dwie kreacje

Współprowadząca koncert Majki Jeżowskiej pojawiła się w dwóch kreacjach. Przed wejściem na scenę aktorka "M jak miłość" włożyła krótką zieloną sukienkę z asymetrycznym dołem i ogromnym, bufiastym rękawem. Celebrytka dobrała do nich srebrną torebkę oraz srebrne sandałki na wysokim obcasie.

Na scenie Kasia postawiła na długą suknię w kolorze soczystego różu. I tym razem na ramieniu miała wielkiego kwiata ze wstążkami. Prezenterka zdecydowała się na upięcie włosów w kok i dobrała delikatne dodatki - bransoletkę z kryształkami i długie kolczyki.

Zobacz też:

Zaskakujący powrót Cichopek po 14 latach. Ponownie w Polsacie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy