Reklama
Reklama

Córka Erosa Ramazottiego wyleguje się w słońcu. Bikini omal nie odsłoniło za dużo!

Najstarsza córka Erosa Ramazottiego jakiś czas temu rozpoczęła karierę w show-biznesie, przez co stała się obiektem paparazzich. Ci ostatnio zrobili jej zdjęcia, gdy wypoczywała na plaży. Mało brakowało, a doszłoby do wpadki!

Aurora Ramazzotti jest córką Erosa Ramazottiego i prezenterki o niemieckim pochodzeniu, Michelle Hunziker. Para rozstała się, gdy dziewczynka była mała, jednak ze względu na nią zachowali poprawne relacje.

Oboje ułożyli sobie też życie z nowymi partnerami, z którymi doczekali się dzieci. 25-letnia dziś kobieta ma dzięki temu aż czworo rodzeństwa. Jej mama doczekała się bowiem dwóch córek, a tata syna i córki.

Aurora Ramazzotti zawodowo poszła w ślady swojej mamy i została prezenterką oraz osobowością medialną. Jest także influencerką, której konto na Instagramie śledzi ponad 2 miliony osób!

Reklama

Nic więc dziwnego, że paparazzi wciąż za nią krążą i robią jej zdjęcia w różnych sytuacjach. Ostatnio sfotografowali ją, gdy wypoczywała na plaży.

Aurora Ramazzotti na plaży w skąpym bikini

25-latka miała na sobie dopasowane bikini, przez które jednak o mały włos nie zaliczyłaby wpadki. Koniec końców udało jej się jednak okiełznać strój.

Uwagę zwraca także jej nienaganna figura, którą zawdzięcza nie tylko genom, ale także odpowiedniej diecie oraz aktywności fizycznej.

Zobaczcie, jak prezentowała się na plaży!

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eros Ramazzotti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy