Reklama
Reklama

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore rozlicza się z przeszłością. Wypomina matce związek się z dużo młodszym gwiazdorem

Tallulah Willis (29 l.) w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o związku jej matki Demi Moore (60 l.) z aktorem, który w momencie randkowania z ponad 40-letnią kobietą miał zaledwie 25 lat. Pociecha niedobrze wspomina tamten czas. Wyznała, że choć dziś czuje się dobrze, wtedy bardzo przeżywała rodzinne problemy.

Tallulah Willis na własnej skórze odczuła cenę sławy

Z powodu poważnej przypadłości Bruce'a Willisa (cierpi na demencję czołowo-skroniową, która jest nieuleczalnym schorzeniem), prasa chętnie rozmawia z jego rodziną. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej o stanie zdrowia aktora, ale też sprawdzić, jak mają się pociechy, które poszły śladami gwiazdora. 

Najmłodsza córka Willisa z małżeństwa z Demi Moore - Tallulah Willis to znana artystka, która w programie "Stars on Mars" szczerze wyznała, że widok Bruce’a w tym stanie jest dla niej bardzo bolesny.

Reklama

Tallulah Willis wspomina związek mamy - Demi Moore

Niestety, 29-latka przyznała, że to nie jedyne cierpienie, jakiego doświadczyła przez lata. Przeżyła już wiele złych chwil, które w większości są winą sławy. Bardzo wpłynął na nią m.in. związek mamy Demi Moore i znanego (oraz znacznie młodszego) aktora Ashtona Kutchera. W momencie, gdy para się związała, Kutcher miał zaledwie 25 (a Tallulah dziewięć). 

Pociecha stale musiała wysłuchiwać żartów, że równie dobrze mogliby być rodzeństwem. Jakby tego było mało, aktorka i Ashton podjęli decyzję o ślubie niespełna dwa lata po rozpoczęciu randkowania. Nie przejmowali się opinią publiczną i 16-letnią różnicą wieku. Pociecha niedobrze wspomina tamten czas. Wyznała, że była na granicy wytrzymałości.

"To był rok 2003, a moja mama właśnie zaczęła spotykać się z Ashtonem [...] To był ten moment, kiedy dużo się działo i naprawdę zajrzałam w głąb siebie. To doprowadziło mnie do totalnej katastrofy. To było naprawdę trudne" - opowiadała o związku swojej mamy - Demi Moore w programie "Stars on Mars".

Tallulah Willis i jej relacja z Ashtonem Kutcherem

Ostatecznie miłość mamy i dużo młodszego partnera nie przetrwała próby czasu. Para była związana związkiem małżeńskim od 2005 do 2013 roku.

Dziś kobieta stara się patrzeć w przyszłość z uśmiechem, choć choroba jej ojca, Bruce’a Willisa jest dużym obciążeniem dla całej rodziny. Fani nie kryją, że również bardzo przeżywają sytuację, w której znalazł się ich ulubiony aktor. Na szczęście gwiazdor może liczyć na wsparcie bliskich, w tym córek oraz byłej żony, Demi Moore, z którą był związany związkiem małżeńskim od 1987 do 2000 roku.

Warto podkreślić, że Tallulah może liczyć na byłego ukochanego swojej matki. Asthon w 2020 roku udzielił wywiadu, w którym podkreślił, że kocha córki byłej żony.

"Pomagałem przy ich wychowywaniu. Kocham je, nigdy nie przestanę ich kochać i będę wspierał je na każdym kroku".

Jak czuje się Bruce Willis?

W jednym z ostatnich wywiadów Emma Heming, aktualna wybranka Bruce’a Willisa podzieliła się bardzo smutną informacją. Dała do zrozumienia, że firma Wave Life Sciences zakończyła badanie kliniczne, które miało pomóc w leczeniu otępienia czołowo-skroniowego i stwardnienia zanikowego bocznego (ALS). Choć nie wiedziała, czy pomogłoby to mężowi, bardzo zasmuciła ją ta wiadomość.

We wpisie na Instagramie podkreśliła, że nie daje za wygraną. Z nadzieją patrzy w przyszłość, choć nie jest to łatwe.

"Wiem, że muszę dostrzegać pozytywne strony. Oni przynajmniej się starają. [...] Proszę, utrzymujcie tę dynamikę, opierając się na rzetelnej wiedzy i nowych odkryciach i nie rezygnujcie. Nasza rodzina nigdy nie straci wiary i nadziei" - zakończyła swój wpis.

Fani od miesięcy wysyłają w stronę rodziny Bruce’a serdeczne życzenia, modlitwy i słowa wsparcia. Choć pojawiają się doniesienia, że stan aktora jest coraz poważniejszy, mają nadzieję, że cokolwiek przyniesie przyszłość, będzie dla niego łaskawa.

Czytaj też:

Jak wygląda życie Bruce'a Willisa w dniu 68 urodzin? Choroba to nie wszystko

Mila Kunis i Ashton Kutcher odbyli rozmowę z Zełenskim. Co usłyszeli?

Mila Kunis i Ashton Kutcher uświadamiają dzieci: "Jesteście w połowie Ukraińcami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | Bruce Willis | Tallulah Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy