Reklama
Reklama

Mila Kunis i Ashton Kutcher odbyli rozmowę z Zełenskim. Co usłyszeli?

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski (44 l.) nie przeszedł obojętnie wobec zbiórki pieniędzy zorganizowanej przez Milę Kunis (38 l.) i Ashtona Kutchera (44 l.) na rzecz Ukrainy, która broni się przed rosyjską inwazją. Gwiazdorska para zebrała 35 milionów dolarów. Przywódca Ukrainy nie szczędził im pochwał.

Mila Kunis postanowiła pomóc Ukrainie razem ze swoim mężem Ashtonem Kutcherem. Chociaż wielu celebrytów angażuje się obecnie w pomoc humanitarną dla Ukrainy i ich obywateli, ich gest przykuł uwagę Wołodymyra Zełenskiego.

Reklama

Mila Kunis i Ashton Kutcher zorganizowali zbiórkę na rzecz Ukrainy

Na początku tego miesiąca Mila Kunis i Ashton Kutcher zobowiązali się do zabezpieczenia darowizn przekazanych firmie wynajmującej Airbnb i przewoźnikowi towarowemu Flexport na kwotę do 3 milionów dolarów, w celu zebrania 30 milionów dolarów. Zamierzony cel osiągnęli w czwartek, a suma wciąż rośnie.

Kunis, która urodziła się w Czerniowcach na Ukrainie, niedługo po wybuchu wojny zaapelowała do swoich fanów w mediach społecznościowych. Opisała siebie jako "dumną Ukrainkę", której rodzina przybyła do USA w 1991 roku. Zaznaczyła, że obywatele jej ojczyzny potrzebują pomocy.

Wołodymyr Zełenski dziękuje Kunis i Kutcherowi

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski pochwalił Milę Kunis i Ashtona Kutchera. Podkreślił, że wspomniana dwójka "inspiruje świat" ze względu na swoją działalność na rzecz Ukrainy.  Para znana z Hollywood rozmawiała z Zełenskim po ich wysiłkach na rzecz zabezpieczenia publicznych darowizn, aby pomóc w dostarczaniu pomocy humanitarnej osobom uwikłanym w konflikt.

W niedzielę Zełenski udostępnił na Twitterze zdjęcie zrobione podczas rozmowy wideo z duetem i opisał je podniosłymi słowami.

Zełenski oznaczył post hasztagiem, zachęcającym do pomocy ogarniętej wojną Ukrainie - #StandWithUkraine.

Zobacz też:

Koncert "Razem z Ukrainą". Andrzej Seweryn bez cenzury [ZDJĘCIA]

Putin "w lipcu nie będzie już prezydentem Rosji". Jego choroba postępuje

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

"Jesteśmy u progu III wojny światowej". Szef RE ostrzega

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Ashton Kutcher
Reklama
Reklama
Reklama