Reklama
Reklama

Mila Kunis i Ashton Kutcher wspierają Ukrainę. Pozostali aktorzy idą w ich ślady

Mila Kunis (38 l.) pochodzi z Ukrainy. Aktorka wraz z mężem zdecydowała się wesprzeć rodzinny kraj w wojnie z Rosją. To niejedyna aktorska para, która pomaga naszym wschodnim sąsiadom w tym, dramatycznym czasie.

Mila Kunis i Ashton Kutcher wspierają Ukrainę

Mila Kunis, amerykańska aktorka znana z takich filmów jak "Ted", "Czarny łabędź", czy "Złe mamuśki" urodziła się w Czerniowcach w terenie dzisiejszej Ukrainy. Jako mała dziewczynka wraz z rodziną wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Pomimo wielu lat spędzonych na emigracji, nigdy nie zapomniała o swoich korzeniach. Nic więc dziwnego, że w momencie wybuchu wojny na Ukrainie, aktorka postanowiła wesprzeć swoich rodaków. Opublikowała na Twitterze post, w którym zadeklarowała, że nadal ciepło o nich myśli.

Reklama

Również jej mąż, Ashton Kutcher wyraźnie opowiedział się za Ukrainą.

Mila Kunis i Ashton Kucher są małżeństwem od lipca 2015 roku. Poznali się na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Para doczekała się dwójki dzieci córki Wyatt Isabelle oraz syna Dimitria Portwooda.

Ryan Reynolds i Blake Lively pomagają Ukrainie

Nie tylko Kunis i Kutcher wspierają Ukrainę. Konkretną pomoc postanowiła zapewnić naszym wschodnim sąsiadom inna hollywoodzka para. Ryan Reynolds i Blake Lively zdobyli się na prawdziwie szczodry gest. Postanowili zdublować każdą wpłaconą kwotę na rzecz organizacji pomagających uchodźcom z Ukrainy. Aktorzy przeznaczyli na ten cel aż milion dolarów!

Zobacz też:

Schreiber kpi z polskich mężczyzn. Dostało się Dudzie i Kaczyńskiemu

Małgorzata Ostrowska-Królikowskiego broni syna: "Proszę zająć się sobą"

Wojna na Ukrainie. Piąty dzień inwazji Rosji

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Ashton Kutcher | Ryan Reynolds | Blake Lively
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy