Reklama
Reklama

Żona Bruce'a Willisa wspomina stare dzieje. Aż trudno uwierzyć, co napisała o jego związku z Moore!

Żona Bruce'a Willisa zabrała głos w sprawie jego związku z Demi Moore. Słowa ukochanej hollywodzkiego gwiazdora zaskakują! Była wielką fanką jego ex?

Ukochana Willisa kibicowała mu i Demi Moore. Niebywałe, co powiedziała o jego ex!

Żona Bruce'a Willisa, Emma Heming Willis, podzieliła się kilkoma miłymi słowami na temat jego relacji z jego byłą żoną, Demi Moore.

44-letnia modelka udostępniła we wtorek post ze starym zdjęciem Bruce'a i Moore'a na swoim Instagramie. Czarno-białe zdjęcie przedstawiało parę, która rozwiodła się w 2000 roku po 13 latach małżeństwa.

W podpisie Emma wspominała ich relację, pisząc: "Tak. Ja też. Podobali mi się też razem" wraz z uśmiechniętą "buźką" i trzema emoji w kształcie serc.

Reklama

Zanim para ogłosiła rozstanie, zakochani powitali na świecie trzy córki: 34-letnią Rumer, 31-letnią Scout i 29-letnią Tallulah. Gwiazda "Szklanej pułapki" ponownie się ożenił 2009 roku, poślubiając Emmę, z którą mają dwie córki: 11-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn.

W międzyczasie Moore także ułożyła sobie życie. Wyszła ponownie za mąż za Ashtona Kutchera w 2005 roku, lecz po kilku latach ogłosiła rozstanie z aktorem, które poskutkowało rozwodem w 2013 roku.

Rodzina Bruce’a Willisa przekazała smutne wieści

W lutym Emma, Moore i ich dzieci wysłali wspólne oświadczenie, w którym ujawnili, że początkowa diagnoza Bruce'a z afazją rozwinęła się od tego czasu w otępienie czołowo-skroniowe.

"Niestety problemy z komunikacją to tylko jeden z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. Chociaż jest to bolesne, ulgą jest wreszcie mieć jasną diagnozę" - napisali w oświadczeniu opublikowanym przez Association for Frontotemporal Degeneration.

Demi Moore podziela pozytywne zdanie żony Willisa. Tak chwaliła ją w sieci!

Moore pochwaliła także żonę swojego byłego na swoim Instagramie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w marcu 2021 roku aktorka udostępniła post, w którym wyraziła, jak bardzo jest "zaszczycona", nazywając Emmę "przyjaciółką". Podkreśliła również bliski związek, jaki mają jej dzieci z córkami Emmy.

"Nasze dzieci są siostrami, a jednak nie ma nazwy na to, jakie są nasze rodzinne więzi między sobą. Jesteśmy zjednoczonymi matkami, siostrami związanymi w tej szalonej przygodzie życia" - napisała gwiazda "Niemoralnej propozycji". - "Emma jest piękną matką oddaną swojej rodzinie, absolutnie cudowną kobietą, a teraz może dodać do swojego CV przedsiębiorcę" - twierdziła.

Pochwaliła Emmę za opracowanie własnej linii produktów do pielęgnacji skóry, pisząc: "Jej zapał, determinacja i pasja podnoszą na duchu, to kobieta, którą jest absolutnie inspirująca".

Bruce i Moore również przez lata utrzymywali bliską przyjaźń. W 2020 roku wraz z trójką dzieci poddali się kwarantannie w swoim domu w Idaho podczas pandemii. Według Moore, Emma i jej dwie córki wraz z Brucem dołączyły do nich nieco później, gdy dzieci skończyły szkołę.

"Okazało się, że Bruce przyjechał i spędził z nami czas" — powiedziała Moore o pobycie z rodziną w Idaho podczas występu w "No Filter" w 2021 roku.

Przyznała, że chwile spędzone z rodziną okazały się wyjątkowo ważne i wiele nauczyły ich wszystkich.

"To było naprawdę błogosławieństwo. To wszystko, co się pojawiło, pozwoliło nam ponownie ocenić, co jest ważne i co wymaga uwagi, co zostało przeoczone i zaniedbane" - zdradziła.

Zobacz też:

Demi Moore i Bruce Willis rozstali się ćwierć wieku temu. Kochają się do dziś

Bruce Willis ma gigantyczne kłopoty z pamięcią. Żona przekazała poruszające wieści

Jak wygląda życie Bruce'a Willisa w dniu 68 urodzin? Choroba to nie wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Demi Moore | Emma Heming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy