Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski pochwalili się oficjalnie szczęśliwymi wieściami. To jednak nie były plotki

Dopiero co informowaliśmy o tym, w jaki sposób Katarzyna Cichopek łata swój domowy budżet. Jak na dobre narzeczeństwo przystało, Maciej Kurzajewski również łapie każde możliwe fuchy. O najnowszej właśnie się pochwalił na Instagramie. Czy właśnie w taki sposób muszą dorabiać dawne gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie"?

Cichopek i Kurzajewski pochwalili się szczęśliwymi wieściami. To jednak nie były plotki

Niedawno zwolnieni z porannego programu TVP "Pytanie na śniadanie" starają się łatać domowy budżet jak się tylko da. Na szczęście Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są rozchwytywanymi prezenterami, więc nie muszą się martwić o brak zleceń. Sami zajmują się prowadzeniem swojego podcastu "Serio?!", a sama Kasia ma też dużo roboty przy promocji własnych produktów. A co robi Kurzajewski? Właśnie się tym pochwalił i przekazał pilne wieści.

Reklama

Cichopek i Kurzajewski chałturzą na evencie. Ledwo wiążą koniec z końcem?

Katarzyna Cichopek we wczorajszej relacji pokazała, co robi ze swoimi ubraniami. Celebrytka sprytnie wykorzystuje swoją popularność i daje ubraniom drugie życie, a przy okazji też zasila domowy budżet. 

Z kolei Maciej Kurzajewski pochwalił się prowadzeniem eventu związanego z... meblami. Na wydarzeniu "Design days" Maciej poprowadził rozmowy z Karolem Okrasą, Mikołajem Roznerskim, Dorotą GardiasEdytą Herbuś, Odetą Moro, a także... Katarzyną Cichopek.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej wydarzenia: "Kasia Cichopek podzieli się swoimi doświadczeniami w aranżacji wnętrz, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne dla całej rodziny. W rozmowie opowie o tym, jak stworzyć dom pełen ciepła i wygody".

Plotki okazały się prawdziwe. Kurzajewski oficjalnie przekazał szczęśliwe wieści

Z całego wydarzenia prezenter pochwalił się wybranymi rozmowami na Instagramie. Siedzący na beżowym fotelu Maciej, ubrany w lekki, błękitny garnitur, ciemną koszulkę, a całość dopełnił białym obuwiem sportowym. Kurzajewski dodał zdjęcia z Mikołajem, Odetą i Edytą.

"Dziękuję @maciejkurzajwski za świetną rozmowę" - napisała Edyta Herbuś w swojej relacji na Instagramie.

Maciej odpowiedział równie miłymi słowami: "A Wam za to, że tak licznie byliście z nami online". Bowiem to wydarzenie było transmitowane i można było je obejrzeć na żywo.

We wszystkim dzielnie wspierała go Kasia, która również na Instagramie relacjonowała, co dzieje się na evencie.

Zobacz też:

Uradowany Kurzajewski ogłosił oficjalnie, nie pozostawiając złudzeń. A jednak, stało się

Ciężarna ukochana Hakiela dogryzła Cichopek. Nie będzie jej w smak

Cichopek przyłapana w Sopocie. Najpierw zapowiadano wielki powrót, a teraz takie zdjęcia [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek potwierdziła. Wróciła do Polsatu i od razu w takiej roli

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy