Reklama
Reklama

Chotecka i Pazura szczerze o małżeństwie: "W naszym związku jest ktoś trzeci"

Dorota Chotecka (56 l.) i Radosław Pazura (53 l.) są ze sobą od ponad 30 lat, jednak na małżeństwo zdecydowali się dopiero w 2003 roku, po groźnym wypadku aktora. Dramatyczne wydarzenie z przeszłości wpłynęło na ich życie i wiarę. Jak dziś wyglądają ich relacje?

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są jednym z bardziej udanych małżeństw w rodzimym show-biznesie. Na przestrzeni lat nie było słychać o ich kryzysach, kłótniach, czy niesnaskach. Małżonkowie poznali się jeszcze w szkole, a dokładniej w łódzkiej filmówce. Jak sam aktor przyznał, przyszłą żonę zobaczył na schodach i od razu zwrócił uwagę na jej wygląd i długie nogi.

"Zapytałam go wtedy, co recytował na egzaminie wstępnym do szkoły. Zdał zresztą z pierwszą lokatą. Powiedział mi, że "Pana Tadeusza". Poprosiłam go, żeby powiedział fragment. No i zrobił to tak pięknie i z uczuciem, że zapatrzyłam się i pomyślałam sobie: "Fajny chłopak". Zaczęłam się śmiać. Radek doradził mi, że powinnam śmiać się bardziej teatralnie" - tymi słowami na konferencji opisywała spotkanie z Pazurą.

Reklama

Miłość od pierwszego wejrzenia

Od tego czasu stali się nierozłączni, ale na ślub zdecydowali się wiele lat później. 56-latka niejednokrotnie podkreślała, że w przeszłości na pierwszym miejscu stawiała karierę i to praca była dla niej najważniejsza.

"Obydwoje nie pochodzimy z bogatych rodzin. Wręcz przeciwnie, nic nam nie było dane, musieliśmy sami zapracować, ale ja miałam większe parcie na karierę. Radek miał dystans do tego zawodu. Powtarzał, że spokojnie może zająć się czymś innym" - kilka lat temu przyznała to na łamach "Vivy".

Dramatyczne wydarzenie z 2003 roku zmieniło ich pogląd na życie. Aktor brał udział w wypadku samochodowym pod Ostródą, w którym zginął jego kolega po fachu, Waldemar Goszcz. W wyniku zdarzenia Pazura doznał wielu obrażeń i walczył o życie. Po tym dramacie Dorota i Radosław przeszli duchową przemianę, a ich relacja weszła na inny etap.

Jak dziś wygląda ich małżeństwo?

Chotecka i Pazura szczerze o małżeństwie. W ich związku jest ktoś trzeci!

Aktorka podkreśliła, że gdy jej ukochany walczył o życie, ona zrozumiała, że najważniejsza jest rodzina. Zbliżyła się wtedy do Boga. Kobieta nie ukrywa, że ślub był jedną z lepszych decyzji, jakie podjęła.

"Pomyślałam, że to był największy błąd, bo ja się bałam tego ślubu. Natychmiast jak ozdrowiał i mi się oświadczył, to oczywiście przyjęłam i wzięliśmy ślub i powiem, że była to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęłam" - mówiła w DDTVN.

Para pobrała się w Rzymie, a później na świecie pojawiła się upragniona córka, Klara. Pazura nie ukrywa, że wszystkie przeciwności losu przezwyciężyli dzięki wierze.

"W naszym związku jest ktoś trzeci. Bez niego nie dalibyśmy sobie rady. To nasza opieka i opoka. Pan Jezus. [...] Czasami takie ekstremalne wydarzenia oświetlają nasze życie mocnym światłem. Można dostrzec, że istnieje inny wymiar niż tylko ciało. Trafiły w moje ręce odpowiednie książki, spotkałem odpowiednich ludzi, zacząłem odkrywać duchowy wymiar życia" - czytamy jego słowa w "Plejadzie".

Dziś ich rodzina jest trwała, a aktorzy świetnie łączą życie zawodowe z osobistym.

Zobaczcie również:

56-letnia Dorota Chotecka wyleguje się stroju kąpielowym z dekoltem do pasa. "Figura jak u 18-stki"

Radosław Pazura i Dorota Chotecka są głęboko wierzący, a co z ich córką? "Nie zmuszamy jej do tego"

"Ranczo": Dorota Chotecka latami była konkubiną. Wszystko zmienił wypadek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy