Reklama
Reklama

Radosław Pazura i Dorota Chotecka są głęboko wierzący, a co z ich córką? "Nie zmuszamy jej do tego"

Radosław Pazura (52 l.), młodszy brat Cezarego, 19 lat temu przeżył wypadek samochodowy, po którym lekarze nie dawali mu wielkich szans na wyzdrowienie. Przez 10 dni przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej. Do tej pory wierzy, że nastąpił wtedy cud.

24 stycznia 2003 roku Radosław Pazura, Filip Siejka i Waldemar Goszcz wracali jednym samochodem z Juraty do Warszawy. Jak potem wspominał Pazura w wywiadzie dla „Vivy”, to był przypadek, że w ogóle znalazł się w tym samochodzie:

W miejscowości Miłomłyn doszło do czołowego zderzenia z innym pojazdem.Waldemar Goszcz zginął na miejscu. Pazura w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przez 10 dni przebywał w śpiączce farmakologicznej. Lekarze byli niemal pewni, że resztę życia spędzi na wózku inwalidzkim. Jak wspomina aktor z rozmowie z Plejadą, do tej pory jest przekonany, że uratował go cud:

Radosław Pazura nawrócił się po wypadku

Reklama

Od tamtej pory wiara, do której wcześniej Pazura nie przywiązywał zbyt wielkiej wagi, stała się ważną częścią jego życia. Krótko po opuszczeniu szpitala, aktor zaczął namawiać partnerkę na ślub kościelny. Wcześniej wielokrotnie jej się oświadczał, jednak Chotecka nie była wielką zwolenniczką małżeństwa. Jednak po wypadku Radosława, sprawy nabrały tempa:

Za namową przyjaciół z zakonu kapucynów, ślub odbył się w Rzymie. Radosław i jego żona, kiedy dziennikarze ich wypytują, nie ukrywają tego, że są ludźmi religijnymi, jednak sami nie pchają się do zwierzeń na ten temat. Jak tłumaczy Chotecka:

Pazura (obecnie możemy go oglądać w serialu Polsatu "Mecenas Porada") i Chotecka mają 15-letnią córkę Klarę Marię, jednak, w przeciwieństwie do większości religijnych rodzin, wolą, by sama dokonywała swoich wyborów duchowych. Jak wyjaśnia Chotecka:

Serial "Mecenas Porada" już teraz możecie obejrzeć na PolsatGo!

Zobacz też:

Joanna Opozda pragnie tego spotkania. Jedyna nadzieja to wyjazd do Francji

Demi Rose pokazuje pośladki w odważnym gorsecie

POMAGAMY UKRAINIE

 ***

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Pazura | Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy