Reklama

Reklama

Reklama

​Joanna Opozda: Chce spotkać się z legendarną Bardotką. Odwiedzi ją w Saint-Tropez?

Joanna Opozda nie może się już doczekać dnia, w którym na ekrany kin w całej Europie wejdzie film "Brigitte Bardot Cudowna" Lecha Majewskiego. Obraz miał już swoją prapremierę na Warszawskim Festiwalu Filmowym, ale wciąż nie został skierowany do szerokiej dystrybucji. Joanna bardzo chciałaby spotkać się z Bardotką i osobiście podziękować jej za to, że wybrała ją spośród wielu kandydatek do wcielenia się w nią.

Choć od zakończenia zdjęć do "Brigitte Bardot Cudownej" minęły już prawie trzy lata, film wciąż czeka na oficjalną premierę. Wcielająca się w obrazie Lecha Majewskiego w Bardotkę Joanna Opozda marzy, by obejrzeć go w towarzystwie 87-letniej gwiazdy francuskiego kina. Niewykluczone, że jej marzenie się spełni, bo - jak powiedział Majewski w wywiadzie - słynna BB jest Joasią zachwycona!

Pierwszą główną rolę zawdzięcza ikonie kina

Rola w "Brigitte Bardot Cudownej" to pierwsza główna rola filmowa w dorobku Joanny Opozdy. Żeby jednak mogła ją zagrać, reżyser musiał uzyskać zgodę samej Bardotki - był to warunek postawiony przez gwiazdę, by mógł użył jej nazwiska w tytule swego nowego filmu, a ją uczynić jego bohaterką. BB zna Lecha Majewskiego od lat i jest wielką fanką jego dzieł, a szczególnie "Młyna i krzyża", w którym wystąpiła jej dobra znajoma Charlotte Rampling.

Reklama

Majewski wysłał Bardotce zdjęcia mnóstwa aktorek, które starały się o główną rolę w ekranizacji jego książki "Pielgrzymka do grobu Brigitte Bardot Cudownej". Odrzuciła wszystkie! Nie spodobała się jej nawet faworytka reżysera Claudia Schiffer.

Joanna Opozda: "To spełnienie najskrytszych marzeń!"

Wiadomość, że została wybrana przez Bardotkę, Joanna uznała za ogromne wyróżnienie i najpiękniejszy komplement.  

Trzy lata później, w przeddzień pierwszego pokazu filmu, przypomniała fanom, jak to się stało, że została "polską Bardotką".

Krytycy, którzy obejrzeli "Brigitte Bardot Cudowną" na ubiegłorocznym Warszawskim Festiwalu Filmowym, ocenili kreację Joanny Opozdy jako "jasny punkt produkcji".

Roli w filmie Majewskiego pogratulował też Opozdzie jej świeżo wtedy upieczony mąż, Antoni Królikowski, który najpierw rozpływał się na Instagramie w zachwytach nad talentem Joasi, a zaraz potem ją zostawił...

Będzie spotkanie "polskiej Bardotki" z oryginałem?

Film Lecha Majewskiego jest pokazywany festiwalach filmowych na całym świecie, ale lada moment w końcu trafi do kin.

Brigitte Bardot najprawdopodobniej obejrzy film na prywatnym pokazie w Saint-Tropez na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie zamieszkała po zakończeniu kariery. Niewykluczone, że legendarna gwiazda francuskiego kina spotka się też z twórcami "Brigitte Bardot Cudownej".

Póki co Joanna Opozda dostała od swej idolki zdjęcie z dedykacją: "Dla mojej ślicznej Joanny, która jest do mnie podobna, z całą moją czułością - Brigitte Bardot".

Myślicie, że Bardotka zaprosi do siebie marzącą o poznaniu jej osobiście Joannę Opozdę?

Zobacz też:

Joanna Opozda rozkwita na spacerze z synkiem! Wraca już do codzienności

Antoni Królikowski dementuje plotki. Ma plan, co zrobić z "fake newsami"

Megan Fox - wyśmiano ją, gdy mówiła o seksizmie na długo przed #MeToo

Straty po stronie Rosjan. Wołodymyr Zełenski podał liczby

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Brigitte Bardot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy