Reklama
Reklama

56-letnia Dorota Chotecka wyleguje się stroju kąpielowym z dekoltem do pasa. „Figura jak u 18-stki”

Dorota Chotecka zaprezentowała się fanom w stroju kąpielowym. Fani szczędzili jej komplementów i chyba nie ma się czemu dziwić!

Dorota Chotecka w mocno wyciętym stroju kąpielowym

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, co w przypadku gwiazd zwykle owocuje fotkami na Instagramie. Relacji z urlopu nie odmówiła sobie także Dorota Chotecka, która zaprezentowała się fanom w bardzo wakacyjnej odsłonie.

Aktorka prowadzi regularnie swój profil na Instagramie. Wśród zdjęć, które publikuje, przeważają te ze ścianek bądź z planów filmowych czy serialowych. Od czasu do czasu natchnie ją na zwierzenia bądź głębsze myśli. Częstym gościem na jej profilu jest także jej mąż, Radosław Pazura. Para jest ze sobą od ponad 20 lat i sądząc po romantycznych ujęciach, są w sobie wciąż tak samo zakochani jak pierwszego dnia.

Reklama

Obecnie Dorota Chotecka przebywa na urlopie i właśnie z błogiego wypoczynku pochodzą fotki w stroju kąpielowym. I to nie byle, jakim bo z wycięciem niemal aż do pasa! Jest to dość ryzykowny krój, który podczas ruchów mógłby spowodować niezłą wpadkę. Aktorka jednak zadbała, by odpowiednio ustawić się do zdjęć.

W tym samym kostiumie zaprezentowała się zresztą na początku maja i wówczas także wywołała poruszenie. Fani nie szczędzili jej komplementów, chwaląc figurę. Nie inaczej jest teraz.

W komentarzach pod albumem z fotkami pojawiło się mnóstwo pochwał. Niektórzy wprost piszą, że figurą Dorota Chotecka mogłaby konkurować z niejedną nastolatką.

"Figura jak u 18 stki", "Ulala jaka gwiazda", "Przepiękna" - to tylko niektóre z pochwalnych wpisów.

Trzeba przyznać, że 56-letnia aktorka naprawdę ma się czym pochwalić! Myślicie, że to zasługa genów czy zdrowego trybu życia?

Zobacz też:

Chotecka i Pazura są głęboko wierzący, a co z ich córką?

Dorota Chotecka potwierdza niebywałe doniesienia

Kukiz stawia ultimatum

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy