Reklama
Reklama

Chodakowska szturmuje telewizję. Zaczęła od tańca z Gessler

Ewa Chodakowska miała okazję wystąpić razem z Magdą Gessler. Trenerka zatańczyła podczas nagrań do show "MasterChef". Chodakowska, jak widać, na dobre zadomowiła się w telewizji. Czyżby działalność w sieci ją znudziła?

Zmiany w "MasterChef"

Ruszyły nagrania do kulinarnego show "MasterChef". Widzów czeka wiele nowości. Od nowego, 13. sezonu, który widzowie będą mogli oglądać jesienią tego roku w telewizji do składu jurorskiego dołącza Tomasz Jubiak - kucharz, który współpracuje z Anną Starmach i Michelem Moranem przy MasterChef Junior. Jakubiak w ubiegłym roku dołączył do obsady show dla dzieci w zastępstwie za Mateusza Gesslera.

Reklama

Ewa Chodakowska z Magdą Gessler na planie "MasterChef"

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek, która stara się popularyzować zdrowy styl życia wśród Polaków, zachęcając ich do ćwiczeń i przyglądanie się diecie. Producenci programu MasterChef zaprosili ją do jednego z odcinków programu. Chodakowska zapewne będzie oceniała posiłki pod kątem ich zdrowego składu. W komentarzach trenerka przyznała, że nie będzie gotowała tylko jadła.

W przerwie między nagraniami Chodakowska miała okazję poszaleć z Magdą Gessler. Trenerka namówiła restauratorkę i jurorkę "MasterChefa" do... tańca. Panie zatańczyły wspólnie salsę.  

"Jak tańczyć salsę, to tylko z Magdą Gessler. KOCHANA! Wulkanie energii. Artystko!!! Piękna Duszo!!! To była czysta przyjemność" - napisała Chodakowska na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska Postanowiła wyjść z Internetu. Do tej pory trenerka działała głównie w sieci, gdzie zgromadziła naprawdę imponującą rzeszę fanów. Niedawno jednak poinformowała, że nawiązała współpracę ze stacją TVN. Już jesienią na antenie pojawi się nowy format, który trenerka poprowadzi razem z Joanną Krupą

Projekt, który nie ma jeszcze nazwy jest przeznaczony dla par, które przeżywają kryzys. Uczestnikami ma być będzie osiem małżeństw z kilkuletnim stażem, których relacje wpadły w rutynę. Ewa Chodakowska i Joanna Krupa mają pomóc im odnowić relację, tak by powrócili do chwil, kiedy byli szczęśliwi.

Myślicie, że program Chodakowskiej i Krupy zdobędzie publiczność?

Zobacz też:

Ewa Chodakowska ujawnia, że stać ją na wszystko. Wyznała, na co szkoda jej pieniędzy...

Michel Moran z bólem serca był zmuszony zamknąć restaurację. "Nie była to łatwa chwila"

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Ewa Chodakowska | MasterChef
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy