Reklama
Reklama

TVN odświeża swoje programy. Duże zmiany w MasterChef

Show "MasterChef" od nowego sezonu czekają spore zmiany. Najpierw stacja TVN poinformowała o tym, że skład jurorski będzie inny. Jeszcze tego samego dnia produkcja pochwaliła się nowym studiem, w którym kręcone będą kolejne odcinki programu.

TVN zmienia "MasterChefa"

TVN bierze przykład ze stacji Polsat i odświeża programy, które od lat goszczą na ekranach. Już postanowiono zrezygnować z "Mam Talent" oraz "Miasta Kobiet", co spotkało się z krytyką widzów i prowadzących. Jeśli chodzi o zmiany, to na pierwszy ogień poszedł "MasterChef". Liftingowi poddano studio programu, ale też poważne zmiany dotyczą jurorów.

Reklama

"MasteChef". Kolejny juror w programie

"MasterChef" to program kulinarny, który już od 2012 roku gości na ekranach telewizorów. W show, które zostało oparte na brytyjskim formacie kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Ich zmagania do tej pory przez 12 sezonów oceniała trójka jurorów Magda GesslerMichel Moran oraz Anna Starmach

Od nowego, 13. sezonu, który widzowie będą mogli oglądać jesienią tego roku w telewizji do składu jurorskiego dołącza kolejna osoba. Nie jest to nikt nieznany, czy niesprawdzony. Czwartym jurorem będzie Tomasz Jubiak - kucharz, który współpracuje z Anną Starmach i Michelem Moranem przy MasterChef Junior. Jakubiak w ubiegłym roku dołączył do obsady show dla dzieci w zastępstwie za Mateusza Gesslera.

Jak zauważyli widzowie zmiana liczby jurorów wiąże się dla uczestników z poważnym utrudnieniem. Teraz każdy gotujący, aspirujący do tytułu Mistrza Kuchni, będzie musiał przygotować nie trzy a cztery talerze do oceny. Czy będzie się to wiązało z wydłużeniem czasu, jaki kucharze-amatorzy dostaną do przygotowania potraw?

Nowe studio MasterChefa

Kolejna zmiana w "MasterChef" dotyczy studia. 13. sezon będzie kręcony w odnowionej przestrzeni. Jest w niej na pewno o wiele więcej światła. Zmieniono też stanowisko dla jurorów. Nie jest to już tradycyjny stół jurorski. Tym razem Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran i Tomasz Jakubiak będą zasadami w przestrzeni, która bardziej przypomina restaurację. Są stoliki, fotele i kanapa.

Co sądzicie o takich zmianach w programie?

Zobacz też:

Niespodziewane plotki o Foremniak to jednak prawda. Nagłe zwolnienie z TVN, a teraz takie wieści

Znany polski kucharz przeszedł gigantyczną metamorfozę. Schudł bez drastycznej diety

Michel Moran z bólem serca był zmuszony zamknąć restaurację. "Nie była to łatwa chwila"

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień

Wulkaniczny pył spada na trzy kontynenty. Miliony osób dostały ostrzeżenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: MasterChef | Magda Gessler | Tomasz Jakubiak | Michel Moran | Anna Starmach | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy