Reklama
Reklama

Znany polski kucharz przeszedł gigantyczną metamorfozę. Schudł bez drastycznej diety

Tomasz Jakubiak, którego można obserwować w programie "MasterChef Junior", przeszedł ogromną metamorfozę. Znany kucharz sporo schudł. Wyjawił, że nie stosuje żadnej drastycznej diety. Co więc stoi za taką zmianą?

Tomasz Jakubiak - kariera

Tomasz Jakubiak to popularny kucharz oraz autor książek kulinarnych. Karierę medialną zaczynał od gotowania w programach śniadaniowych. Najpierw w "Pytaniu na śniadanie", a potem w "Dzień Dobry TVN". Zdobył rozpoznawalność dzięki prowadzeniu programu kulinarnego "Jakubiak lokalnie" oraz za sprawą udziału w show "MasterChef Junior", gdzie wraz z restauratorem Michelem Moranem oraz gwiazdą polskich mediów kulinarnych Anną Starmach oceniają wyczyny kilkuletnich dziecięcych kucharzy.

Reklama

Tomasz Jakubiak sporo schudł. Zrezygnował tylko z dwóch składników

Tomasz Jakubiak opublikował w sieci sklejkę zdjęć ze swoich podróży kulinarnych. Na zestawieniu widać wyraźnie niezwykłą metamorfozę kucharza. Fotografie zostały zrobione na przestrzeni zaledwie kilkunastu tygodni. Jakubiak znacznie schudł w tym czasie. 

Kucharz zdradził, że nie stosował żadnej drastycznej diety. Komponując swój jadłospis zrezygnował z dwóch składników Alkoholu i glutenu: "Był Tomek i nie ma Tomka. Zero diety, ale prawie zero glutenu i alko! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje" - napisał Jakubiak.

Internauci komentują metamorfozę Jakubiaka

Fani Jakubiaka gratulowali kucharzowi sukcesu i wytrwałości:

"Tak trzymać. Usuwamy mąkę i alko. Pieczywo wiadomix. Zresztą to tylko na lepsze będzie służyć";

"Jestem pod wrażeniem";

"Witam w Klubie. 5 lat bez cukru bez alkoholu bez glutenu".

Nawet Hanna Lis skomplementowała Jakubiaka: "No brawo Ty! A ryż jadł? Ryż w Kambodży przecież musiał być! Gluten mogę odstawić, ale żeby tak zupełnie bez węgli" 

Pojawiło się też kilka sceptycznych wpisów:

"Tuczy nadwyżka kaloryczna, a nie gluten. Po prostu odstawiając alkohol, ograniczyłeś kalorie. Wszedłeś na deficyt. Ot i cała tajemnica";

"Jak się wytnie węgle, to od razu waga leci w dół. Tylko jak żyć bez dobrej carbonary albo panuzzo z mortadelą... Jadę obecnie głównie na warzywach i mięsie i samopoczucie jest rewelacyjne" - komentowali internetowi eksperci. Zgadzacie z nimi?

Zobacz też:

Tomasz Jakubiak, nowy juror "MasterChefa", przyznaje szczerze: "zdradziłem partnerkę"!

Tomasz Jakubiak, gwiazdor TVN, został ojcem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jakubiak | Masterchef Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy