Reklama
Reklama

Chłopak Roksany Węgiel chwali się nowym gniazdkiem. Nie wygląda to obiecująco

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od jakiegoś czasu remontują mieszkanie. Zakochana para regularnie udostępnia w swoich social mediach postępy w wykończeniu wspólnego gniazdka. Niedawno narzeczony artystki dodał niepokojącą fotografię. Czyżby prace spowolniły?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej remontują mieszkanie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to jedna z bardziej interesujących par w polskim show-biznesie. Młoda artystka po ogłoszeniu, że jest w związku z 8 lat starszym producentem muzycznym, doświadczyła ogromnego hejtu. 18-latka nic sobie jednak z tego nie robi i poinformowała niedawno, że zaręczyła się z Kevinem. Dodatkowo para remontuje wspólne mieszkanie, w którym już niedługo zamieszka. Czy wszystko jednak idzie zgodnie z planem?
Zobacz też: Roksana Węgiel przeżyła dużą metamorfozę. Nie do wiary, jak wygląda bez makijażu

Reklama

Roksana Węgiel i Kevin Mglej remontują mieszkanie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej od ponad miesiąca starają się doprowadzić wspólne gniazdko do ładu. Remont najwyraźniej jednak przerósł parę, ponieważ we wnętrzach nie widać różnicy. Ekipa remontowa wyburzyła kilka ścian. Z pewnością musi minąć jeszcze parę ładnych miesięcy, aby apartament nadawał się do zamieszkania.

Niedawno Kevin na swoim instagramowym koncie dodał nagranie z remontowanego mieszkania. Na podłodze było pełno gruzu, z kolei ze ścian wystawały grube kable.

"Trochę rozwaliliśmy" - napisał w sieci wyraźnie rozbawiony Kevin.

Roksana Węgiel to milionerka

Dziennikarze "Super Expressu" wyliczyli niedawno, ile gwiazda może zarabiać na swoje występy. Jak się okazuje, to od 20 do 30 tysięcy złotych na koncert. Roksana pierwszym zarobionym milionem pochwaliła się w wieku 17 lat. W podcaście Żurnalisty wyjawiła, że mimo tego pieniądze nie są najważniejsze i przekroczenie miliona nie było przełomowym momentem w jej życiu.

"Ucieszyłam się i nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet. W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło" - powiedziała Roksana.

Zobacz też:

Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Życiowe zmiany również na... głowie

Chłopak Roksany Węgiel odpowiada na hejt. Wydał oświadczenie

Roxie Węgiel zaskoczyła odpowiedzią na pytanie o dziecko. Nie zaprzeczyła wyraźnie! Potwierdziła coś jeszcze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy