Reklama
Reklama

Cezary Pazura uciekł przed Wszystkimi Świętymi na wakacje? Tak bawi się z rodziną!

Cezary Pazura (60 l.) zabrał ukochaną żonę Edytę i wyjechał z Polski. Aktor spędza Wszystkich Świętych na słonecznej plaży. Relaks zdecydowanie mu służy, bo uśmiech nie schodzi mu z twarzy. W relacji z wyjazdu pokazał także… nagą klatę.

Cezary Pazura wyjechał na Wszystkich Świętych

Na początku weekendu Edyta Pazura poinformowała fanów o tym, że nie przepada za Wszystkich Świętych, więc żeby nie musieć obchodzić tego święta, postanowiła zabrać rodzinę za granicę. Pociechy wraz z rodzicami pojechały więc do Malagi, gdzie miały okazję zażyć nieco słońca. Hiszpania przywitała turystów piękną pogodą, którą nie omieszkali się pochwalić.

Do końca nie było jasne, czy Cezary Pazura wyjechał z żoną, ponieważ nie pojawiał się na udostępnianych przez nią relacjach z wakacji, aż tu nagle Edyta opublikowała film z ukochanym.

Reklama

W niedzielę Edyta podzieliła się z fanami wideo, na którym widać, jak Pazurowie rodzinnie bawią się na plaży. Edyta tańczyła w koszulce w księżniczki, a Cezary uwodził kamerę, wypinając pokaźną klatę. Para chętnie bawiła się z dziećmi, grając z nimi w piłkę. Sielanki można im jedynie pozazdrościć.

Edyta i Cezary Pazurowie - miłość ponad konwenansami

Gry Cezary Pazura zaczął spotykać się z młodszą o 25 lat Edytą, wszyscy sądzili, że przechodzi kryzys wieku średniego i szuka sobie młodszej partnerki, żeby się dowartościować. Aż tu nagle zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i sformalizowali swój związek. Od tamtej chwili minęło już ponad 14 lat, a miłość nie tylko nie osłabła, ale również zaowocowała w pociechy. Edyta i Cezary wychowują trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego i 3-letnią Ritę.

Okazuje się, że to kobieta jest Panią domu i z obowiązkami radzi sobie sama, ponieważ mąż ciężko pracuje na planach filmowych itp., więc rzadko bywa w domu. Edyta również próbuje swoich sił w biznesie. Otworzyła własną markę odzieżową oraz zajęła się projektowaniem biżuterii. Mąż z dumą podziwia ukochaną.

Zobacz też:

Edyta Pazura przekazała wieści z małżeńskich wakacji w USA!

Pazura przeżyła chwile grozy na lotnisku w USA

Cezary Pazura: Plotki o żonie Edycie okazały się prawdą. Sąsiedzi Pazurów aż przystawali pod ich domem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy