Reklama
Reklama

Były mąż Dody aresztowany! Emil S. już teraz trafi za kratki. Wszystko zmieniła jedna decyzja!

Niedawno opisywaliśmy aferę związaną z zarzutami w kierunku Emila S. dotyczącymi działania na szkodę wierzycieli. Dziś Sąd Okręgowy zmienił decyzję Sądu Rejonowego i zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące wobec biznesmena. Przypomnijmy, że w lutym usłyszał on blisko 100 zarzutów - w tym przywłaszczenie mienia o łącznej wartości 8,7 miliona złotych. Co dalej stanie się z Emilem S.?

Emil S. aresztowany na trzy miesiące! Biznesmen ma kolejne kłopoty

Może i "snem było życieEmila S. lecz tylko do pewnego momentu. Producent filmowy, który ma na swoim koncie m.in. "Dziewczyny z Dubaju" został zatrzymany w środę 9 lutego, a Prokuratura Okręgowa w Warszawie złożyła wniosek o natychmiastowy areszt biznesmena.

Do aresztowania wówczas nie doszło, a zakapturzony Emil S. został wyprowadzony z budynku w towarzystwie dwóch mężczyzn. Były mąż Dody nie trafił za kratki, co zaskoczyło media. Otrzymał natomiast zakaz opuszczania kraju. Dziś nastąpił przełom w tej sprawie, bo Sąd Okręgowy zmienił wcześniejszą decyzję!

Reklama

Były mąż Dody, Emil S. trafi na trzy miesiące do więzienia. Otrzymał blisko 100 zarzutów!

Emilowi S. w 2021 roku przedstawiono aż 45 zarzutów. Po dodaniu kolejnych 50, otrzymujemy blisko 100 zarzutów i to tylko wobec niego samego. Dziś do mediów wypłynęła informacja na temat dalszego postępowania wobec biznesmena.

"Na skutek zażalenia Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Sąd Okręgowy zmienił decyzję Sądu Rejonowego i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Emila S." - poinformowała PAP Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Prokuratura już wcześniej wnioskowała o areszt Emila S.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowała, że Emil S. nie wywiązał się z zawartych przez siebie umów inwestycyjnych i działał w celu udaremnienia wykonania postanowień sądu o ogłoszeniu upadłości spółki Ent One Investments poprzez uszczuplenie zaspokojenia wierzycieli.

Zobacz też:

Zakapturzony Emil S. został wyprowadzony z prokuratury. Ma już postawionych blisko 100 zarzutów! 

Marcin Prokop po skandalu chciałby Dodę w "Dzień Dobry TVN". To mogłoby się udać? 

Doda ma poważne plany w związku z Pachutem? Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Doda ostro uderza w TVN po gigantycznym skandalu na Bestsellerach Empiku! To był dla niej policzek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emil S. | Doda | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy