Reklama
Reklama

Zakapturzony Emil S. został wyprowadzony z prokuratury. Ma już postawionych blisko 100 zarzutów! (ZDJĘCIA)

Były mąż Dody, Emil S. w ostatnich dniach niespodziewanie został zatrzymany przez prokuraturę. Producent filmowy usłyszał w jednym dniu 50 zarzutów. W kolejnym - kolejne 50. Czarne chmury najwyraźniej zagościły na dłuższy czas w życiu byłego męża znanej wokalistki. Czy to koniec Emila S.?

Emil S. zakuty w kajdanki został wyprowadzony z prokuratury

Toczące się śledztwo wobec Emila S., producenta filmowego doprowadziło do jego zatrzymania w środę, 9 lutego. Prokuratura Okręgowa w Warszawie złożyła wniosek o natychmiastowy areszt. Emil S. jednak nie trafi do celi. Zamiast tego kolejne tygodnie ma spędzić w swoim domu. Wszystko przez nie uwzględnienie wniosku prokuratury przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Były mąż wokalistki Dody otrzymał natomiast zakaz opuszczania kraju.

Reklama

Zakapturzony Emil S. został wyprowadzony z prokuratury. Ma już postawionych blisko 100 zarzutów!

Emilowi S. w 2021 roku przedstawiono aż 45 zarzutów. Jeśli dodamy do tego kolejne 50, robi się zawrotna suma blisko 100 zarzutów. Były mąż Dody oskarżany jest o przejęcie 4,7 mln złotych na poczet filmu "Grom", który ostatecznie nigdy nie został stworzony. Jest również powiązany z działalnością przestępczą, a poszkodowanych w wyniku jego działań zostało podobno 40 osób. 

W przypadku "Dziewczyn z Dubaju" doszło do "uszczuplenia zaspokojenia wierzycieli". Jak podawał "Puls Biznesu", Emil S. ogłosił upadłość swojej firmy Ent One Investments. Ujawniono, że inwestorzy powierzyli S. około 25 milionów złotych - pieniądze jednak zniknęły z kont spółki i trafiły na konta jego drugiej firmy, założonej na Malcie.

Emil S. w tarapatach. Przyłapali go paparazzi

Paparazzi przyłapali wychodzącego, a raczej - wyprowadzanego z budynku prokuratury Emila S. zakutego w kajdanki i prowadzonego do czerwonego samochodu. Mężczyzna miał na sobie czarny T-shirt, bluzę z kapturem częściowo zakrywającym twarz i spodnie należące do tej samej marki. Nie wyglądał na zadowolonego, ale w takich okolicznościach trudno się temu dziwić.

Oglądaliście "Dziewczyny z Dubaju"? Film ten ostatnio dostał nagrodę na Bestsellerach Empiku 2022.

Zobacz też:

Marcin Prokop po skandalu chciałby Dodę w "Dzień Dobry TVN". To mogłoby się udać? 

Doda ma poważne plany w związku z Pachutem? Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Doda ostro uderza w TVN po gigantycznym skandalu na Bestsellerach Empiku! To był dla niej policzek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda ma szansę wrócić do TVP? Pracownik stacji nie ma żadnych wątpliwości po zniknięciu Kurskiej

Doda ma przerażające hobby? Przy tej pasji wymiękł nawet jej ukochany...

Doda z nowym ukochanym szaleje w Zakopanem. Z gołymi nogami na mrozie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama