Reklama
Reklama

Doda z nowym ukochanym szaleje w Zakopanem. Z gołymi nogami na mrozie!

Doda (38 l.) parę dni temu pojechała wraz z ukochanym Dariuszem Pachutem do Zakopanego. Jak na celebrytkę przystało, relację z romantycznego wyjazdu 38-latka udostępniła na swoim instagramowym koncie. Wokalistka tak szalała w stolicy Tatr, że zapomniała o jednej części garderoby.

Dorota Rabczewska ze swoim przystojnym partnerem spędziła weekend w Zakopanem. Na jej instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie, na którym z nim pozuje. W fotografii nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że znana wokalistka zapomniała założyć jednego elementu garderoby.

Doda szaleje z ukochanym w Zakopanem

Doda i Darek udali się na narty w Tatry. Podczas wyjazdu bawili się znakomicie. Humory im dopisywały od rana do wieczora. Dorota oraz jej ukochany o poranku szusowali po stokach, a wieczorem przechadzali się po Krupówkach, gdzie odwiedzali regionalne knajpki.

Reklama

Dorota na instagramowym koncie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Dariuszem na najbardziej znanej ulicy Zakopanego. Fani zwrócili uwagę na jej ubranie. Gwiazda miała na sobie puchową kurtkę, śniegowce oraz krótką spódnicę. Do tej stylizacji nie uznała za stosowne założyć rajstop.

Strój Dody wzbudził ogromne emocje wśród internautów. Większość nie mogła uwierzyć w to, że artystka ma gołe nogi. Warto wspomnieć, że w miniony weekend w Zakopanem było parę stopni poniżej zera.

"Powiedz, że masz leginsy w kolorze skóry swojej, bo inaczej to chyba dostanę zawału...", "Nogi gołe, ale chociaż kostki zakryte", "Dobra łyda nie jest zła. A to pewnie miłość Cię tak rozgrzewa" - pisali fani.

Doda szaleje na Krupówkach

Doda to jedna z tych gwiazd, które niczego się nie wstydzą. Artystka od lat zaskakuje swoją spontanicznością oraz humorem, który udziela się każdemu, kto spędza z nią czas. Podczas wieczornej przechadzki po Krupówkach Doda oraz jej partner postanowili spontanicznie zatańczyć na środku ulicy. Występ nagrali i udostępnili w sieci. Fani byli zachwyceni popisem zakochanych i domagali się większej ilości takich występów.

Doda opowiedziała o swoim hobby

Doda jak na prawdziwą diwę przystało uwielbia wzbudzać kontrowersje. 38-latka opowiedziała niedawno jakie jest jej hobby. Okazuje się, że uwielbia czytać książki medyczne.

"Mamy mnóstwo książek medycznych w domu. Rozkładałam na czynniki pierwsze jelito cienkie, jelito grube... Mnie nic nie brzydzi. Ja mogę być chirurgiem, jak ja oglądam takie programy, to Darek ucieka, mówię: "Chłopcze, skończyłeś ratownictwo medyczne". A ja nic, uwielbiam to..."- wyznała wokalistka w rozmowie z dziennikarką Party.

Zobacz też:

Doda wydrwiła Górniak za sylwestrowy występ. Nazwała go "kumulacją nieszczęść"!

Doda zrobiła wielkie show w sylwestra. Przebierała się aż cztery razy!                

Maryla Rodowicz uwielbia Dodę, ale nie Beatę Kozidrak. Powiało chłodem [Pomponik exclusive]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama