Reklama
Reklama

Doda wydrwiła Górniak za sylwestrowy występ. Nazwała go „kumulacją nieszczęść”!

Doda (38 l.) nie mogła się powstrzymać i powiedziała kilka gorzkich słów na temat koleżanki z branży, Edyty Górniak, która haniebnie zaprezentowała się na sylwestrze TVP. W swojej krytyce solennie wyliczyła podstawowe błędy, które popełniła diwa. Ale pocisnęła!

Doda skrytykowała Edytę Górniak!

Edyta Górniak nie popisała się na sylwestrze TVP w Zakopanem. Gwiazda przedstawiła na scenie "Last Christmas" wspierana przez swojego syna Allana Krupę, który trudni się DJ-ką. Występ pozostawiał jednak wiele do życzenia, bo pełen był... niedociągnięć! Na to, co nie grało w wykonie Górniak uwagę zwróciła Doda. O swoich odczuciach opowiedziała w rozmowie z Party.pl.

Reklama

Doda zauważyła także, że nieprofesjonalny był także chórek polskiej diwy, który dośpiewywał "iii" "w momencie, kiedy słychać było tylko jeden męski głos".

"Mnie się bardzo podobało. Ja wiem, że niektórzy odbiorą to jako złośliwe i sarkastyczne, ale ja naprawdę nie jestem złośliwa, bo ja naprawdę uważam, że to było rozkosznie zabawne" — oceniła Rabczewska.

Doda dała czadu na sylwestrze! Pokazała klasę?

Opinii Dody raczej można zawierzyć, zważając na to, jakie show przygotowała na Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu. Autorka przeboju "Melodia ta" przebierała się aż cztery razy, prezentując na śląskiej scenie cały swój repertuar. Pokusiła się nawet o zatańczenie układu z popularnej produkcji Netflixa "Wedensday". Co więcej, artystka każdą ze swoich piosenek wykonała na żywo, nie korzystając wcale z playbacku.

Doda - kobieta wielu talentów

Doda od najmłodszych lat była wszechstronnie uzdolniona. W dzieciństwie malutka Dorota uprawiała lekkoatletykę, bo szczerze uwielbiała sport. Z czasem poczuła również powołanie do muzyki, przez co zdecydowała się na naukę w szkole muzycznej.  Miała też okazję trenować śpiew w Studiu Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej.

Talent Dody szybko dał o sobie znać, a młoda Rabczewska dostała angaż w Studiu Buffo. Wystąpiła m.in. w musicalu "Metro".

Kariera Dody w show-biznesie rozpoczęła się mniej więcej w 2000 roku, gdy wstąpiła do zespołu "Virgin". W 2007 roku wokalistka postanowiła, że rozpocznie karierę solową, co okazało się dla niej zbawienne.

Jej najnowsza płyta "Aquaria", dzień przed premierą uzyskała status złotej płyty. Doda zaczęła też rozwijać się w świecie kina, zarówno jako aktorka, jak również producentka filmowa, która wypromowała film "Dziewczyny z Dubaju".

Zobacz też:

Doda zrobiła wielkie show w sylwestra. Przebierała się aż cztery razy!                

Maryla Rodowicz uwielbia Dodę, ale nie Beatę Kozidrak. Powiało chłodem [Pomponik exclusive]

Królowe polskiej sceny muzycznej całe w złocie! Tego jeszcze nie było

Doda w peruce nie do poznania! "Wyglądasz jak Khloé Kardashian"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Edyta Górniak | Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 | TVP | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy