Reklama
Reklama

Doda ma poważne plany w związku z Pachutem? Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Doda (38 l.) triumfowała podczas tegorocznych Bestsellerów Empiku, gdzie miała okazję odebrać u boku Marii Sadowskiej nagrodę za „film roku” przyznaną jej produkcji „Dziewczyny z Dubaju”. Chociaż wręczenie nie obyło się bez głośnej afery, bo gwiazda nie została dopuszczona do głosu, to zdaje się, że uradowana zwycięstwem Rabczewska wcale się tym nie przejęła, a po wszystkim śmiała się ze skwaszonej miny prowadzącej. By uspokoić nerwy tuż po gali spakowała walizki i poleciała do Austrii razem ze swoim ukochanym Dariuszem Pachutem. W sieci zdawała fanom relacje z podróży. Na zdjęciu z samolotu dało się dostrzec pewną błyskotkę…

Doda wyjechała z ukochanym do Austrii!

Dariusz Pachut na każdym kroku stara się pokazywać, jak ważną osobą w jego życiu jest Doda. Podróżnik nie ukrywa również, że nie jest w stanie wyobrazić sobie dalekich wojaży bez ukochanej.

"Najważniejsze z kim... z 'myszą'" - odpisał kolejno.

To tylko krótka wypowiedź, lecz Pachut udowadnia jej prawdziwość czynami. Fani wciąż zachodzą w głowę, czy podróżnik chciał tym samym zasugerować, że ma co do Dody poważne plany. 

Reklama

Tuż po walentynkach Doda skończy 39 lat. Urodziny są dla niej zawsze bardzo ważnym czasem w życiu i okazją do świętowania w towarzystwie najbliższych. Z tej okazji jej partner Dariusz Pachut postanowił zabrać ją w austriackie góry, by tam wspólnie cieszyli się zimą. 8 lutego, dzień po pamiętnej gali Bestsellerów Empiku, Doda spakowała się i wyleciała za granicę, zostawiając szarą polską rzeczywistość daleko w tyle. Tym samym zapewniła sobie tydzień odpoczynku z dala od pracy i kłopotów.

Wielu fanów spodziewało się, że w trakcie tygodniowego wyjazdu nie będzie zbyt wiele publikowała, bo w jednym z niedawnych wywiadów zarzekała się, że kończy z wyciąganiem prywaty na wierzch. Jak mówiła:

"Wolę zachować swój mir domowy dla siebie, swoją codzienność dla siebie. Już wystarczy tych filmów wakacyjnych i zdjęć z urlopu. Już wszyscy się pocieszyliśmy tymi wojażami, fani również i wystarczy tego" - oznajmiła w rozmowie z Plotkiem.

Ostatecznie wokalistka nie zastosowała zapowiadanych "obostrzeń", bo już 9 lutego uraczyła swoich obserwatorów serią zdjęć z wyjazdu na narty, gdzie chwaliła się tym jak szaleje na stokach, spędzając czas w towarzystwie Pachuta.

Dariusz Pachut oświadczył się Dodzie? Ta błyskotka zwróciła uwagę internautów

Na instagramowych profilach Pachuta i wokalistki pojawiły się również kadry wykonane podczas lotu samolotem. Oprócz wspaniałego widoku za oknem można dostrzec także splecione ręce pary. Uwagę zwraca jednak błyskotka, która przyozdabia szczupły palec wokalistki. Zdaje się, że tak okazałego pierścionka wcześniej na jej dłoni nie było. Aż trudno oderwać wzrok od tej błyskotki. Fani prześcigają się w teoriach na ten temat. Wielu podejrzewa, że Doda ponownie się zaręczyła. Niestety, nie jest to nic pewnego, ponieważ artystka nie potwierdziła dotąd tej informacji. Pozostaje więc cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Zobacz też:

Skarbek i Sadowska wspierają Dodę? Ich wypowiedzi mogą zaskoczyć! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda ostro uderza w TVN po gigantycznym skandalu na Bestsellerach Empiku! To był dla niej policzek? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Emil S. zatrzymany. Prokuratura przedstawiła byłemu mężowi Dody dodatkowe zarzuty!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama