Reklama
Reklama

Emil S. zatrzymany. Prokuratura przedstawiła byłemu mężowi Dody dodatkowe zarzuty!

Jak dowiedział się "Super Express", były mąż Dody Rabczewskiej (38 l.) został zatrzymany. Prokuratura Okręgowa w Warszawie przedstawiła Emilowi S. dodatkowe zarzuty, związane z działaniem na szkodę wierzycieli spółki zajmującej się produkcją filmową.

Emil S. zaistniał w polskim show-biznesie dzięki głośnemu związkowi, a ostatecznie małżeństwu z Dorotą Rabczewską. Biznesman działał w branży rozrywkowej, zajmując się m.in. produkcją filmową. 

Wraz z piosenkarką produkowali m.in. "Dziewczyny z Dubaju", ale jeszcze przed premierą filmu media donosiły o problemach mężczyzny i jego nie do końca jasnych interesach. 

"Puls Biznesu" informował, że Emil S. ogłosił upadłość swojej firmy Ent One Investments, która zajmowała się właśnie produkcją filmów. Ujawniono, że inwestorzy powierzyli S. około 25 milionów złotych - pieniądze jednak zniknęły z kont spółki i trafiły na konta jego drugiej firmy, założonej na Malcie. 

Reklama

Sprawą zajęła się prokuratura. W 2021 roku producentowi przedstawiono aż 45 zarzutów.

"Materiał dowodowy w sprawie wskazuje, że podejrzany dokonał powyższego w celu udaremnienia zaspokojenia wierzycieli posiadających wobec spółki należności zasądzone orzeczeniami sądów. Emil S. zawarł również umowy przenoszące prawa autorskie oraz udziały w zyskach osiąganych z produkcji filmowych. Zarzuty dotyczą również przywłaszczenia mienia w łącznej wysokości ok. 8,5 mln zł na szkodę 44 pokrzywdzonych inwestorów, którzy finansowali produkcje filmowe" - wyjaśniała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Emil S. zatrzymany

Sprawa ma właśnie sensacyjny ciąg dalszy. Jak donosi "Super Express", były mąż Dody został zatrzymany, a prokuratura ma przedstawić mu dodatkowe zarzuty!

"Były mąż Dody, dokładnie we wtorek, 7 lutego, na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie został zatrzymany. Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie - jak ustalił "Super Express" - mają mu zostać przedstawione dodatkowe zarzuty związane z przestępczą działalnością" - informuje tabloid. 

"Emil S. jest podejrzany w postępowaniu dotyczącym działania na szkodę wierzycieli spółki zajmującej się produkcją filmową" - potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz też:

Doda z nowym ukochanym szaleje w Zakopanem. Z gołymi nogami na mrozie!

Doda ma szansę wrócić do TVP? Pracownik stacji nie ma żadnych wątpliwości po zniknięciu Kurskiej

Doda ma przerażające hobby? Przy tej pasji wymiękł nawet jej ukochany...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emil Stępień | Doda
Reklama
Reklama
Reklama