Reklama
Reklama

Burza po "Sanatorium miłości". Oberwało się Małgorzacie. Odezwała się

W "Sanatorium miłości" spore zmiany. Na swoją prośbę z programu odeszła Maria Luiza. Jej decyzja ogromnie zabolała Stanisława, który choć wiedział, że może liczyć tylko na przyjaźń, to i tak bardzo zaangażował się w relację z Mają. Jednak Małgorzata nie ukrywa, że wycofanie się Majki jest jej na rękę. To, co powiedziała przed kamerami, nie spodobało się widzom.

"Sanatorium miłości", które kręcono jesienią w Krynicy-Zdroju jest wyjątkowe. Jeszcze nigdy w historii programu nie było tylu afer, kłótni i niezdrowej rywalizacji. Na forach internetowych związanych z programem widzowie pomstują na uczestniczki, które w 6 edycji są wyjątkowo zazdrosne.

Reklama

Małgorzata cieszy się z odejścia Majki

Małgorzata z "Sanatorium miłości" ma chyba najmniej sympatyków wśród widzów. Zarzucają jej, że bardzo narzuca się seniorom, a gdy dostanie kosza, to od razu myśli o odwecie. W ostatnim odcinku Maria Luiza oświadczyła, że odchodzi z programu:

"Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas" - powiedziała Maria Luiza.

Wszystkim uczestnikom oraz Marcie Manowskiej było bardzo przykro. Tylko nie Małgorzacie. Ona zacierała ręce, że nie będzie mieć rywalkiStanisław z Irlandii wreszcie zwróci uwagę na nią. Co gorsza, mówiła, że załatwiła sprawę w białych rękawiczkach, tak jakby to ona wpłynęła na decyzję Marii Luizy o odejściu. Widzowie są jej zachowaniem oburzeni. 

"Sanatorium miłości 6". Widzowie oburzeni zachowaniem Małgorzaty

Na forach internetowych związanych z programem trwają zaciekłe dyskusje o Małgorzacie z Sobótki. Nie wielu broni kuracjuszki.

"Małgosia to naprawdę przesadza. Nie podoba mi się jej zachowanie";

"Zachowanie tej Małgosi to już w oczy szczypie";

"Cały ten program to "Sanatorium zazdrości";

"Seniorki dramat. Intrygi, obgadywania, plotkary. Gorzej niż w podstawówce. Nędzny sezon";

"Pani Małgosiu nie wiem, czy pani kazano się tak zachowywać, czy nie, czy to faktycznie wszystko jest wyreżyserowane, natomiast ja jako widz odbieram panią jako kobietę bardzo zazdrosną zaborczą nachalną wobec panów i to zachowanie bardzo mi się nie podoba"

"Ona chyba gra, bo niemożliwe, że kobieta jest tak żenująca" - narzekają widzowie.

"Sanatorium miłości 6". Małgosia odpowiada widzom

Małgorzata z Sobótki nie zamierza milczeć. Sama udziela się w sieci i odpowiada widzom, którzy zarzucają jej, że źle się zachowuje.

"Jak o mnie cały czas rozmawiacie i wzbudzam zainteresowanie, to jest dobrze. Pozdrawiam cieplutko" - napisała kuracjuszka.

Myśłicie, że wszystko co robi Małgosia jest wyreżyserowane? Co wy sądzicie o jej zachowaniu w "Sanatorium miłości"?

Zobacz też:

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiada wściekłym widzom. Niechcący zdradziła finał show

Obciach w "Sanatorium miłości". Widzowie mają jej dość

Najpierw wywołała aferę w "Sanatorium", a teraz to. Nieprzyzwoite komentarze wzburzyły widzów

Był faworytem, a teraz żadna go nie chce. W "Sanatorium miłości" wszyscy mają go dosyć

Nietypowa randka w "Sanatorium miłości". Produkcja chce tym uspokoić widzów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama