Reklama
Reklama

Brzozowski traci pracę w "Jaka to melodia". Klamka zapadła i są nowe decyzje

Niefortunne wydarzenia i seria zwolnień w TVP wciąż trwa. Tym razem przed utratą pracy nie uciekł Rafał Brzozowski, który prowadził teleturniej "Jaka to melodia". Z nieoficjalnych informacji wiadomo już, kto pojawi się na jego miejscu. Niektórzy będą zaskoczeni, a niektórzy nie. Oto szczegóły.

Brzozowski traci pracę w "Jaka to melodia". Klamka zapadła i są nowe decyzje

Rafał Brzozowski prowadził program "Jaka to melodia" od 2019 roku. Wokalistka odnalazł się w nowej roli, bo wcześniej prowadził "Koło Fortuny". Teraz zarówno on, jak i Norbi stracili pracę w TVP (a przy okazji też Izabella Krzan). Jak dowiedział się tabloid, znane jest już nazwisko osoby, która zastąpi Rafała w dotychczasowej roli. Dla fanów formatu będzie to wielkie zaskoczenie, a dla innych wielka ulga. O kogo chodzi?

Reklama

TVP stawia na zmiany. Zaczęło się od prowadzących "Pytanie na śniadanie"

Wygląda na to, że całkowite zwolnienie ekipy "Pytanie na śniadanie" to wciąż mało. Przypomnijmy, że w wyniku wymiany prowadzących, pracę straciła m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, czy Anna Popek.

Śniadaniówka była jedynie początkiem zmian w TVP, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie miała ona takie wielkie rozmiary. Ostatnio informowaliśmy, że Norbi stracił posadę w "Kole Fortuny", ale też Przemysław Babiarz więcej nie pojawi się w słynnym teleturnieju "Va Banque".

Kwestią czasu było, że widmo zwolnień pojawi się również w obrębie programu prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego. 

Rafał Brzozowski traci pracę w "Jaka to melodia". Wiemy kto poprowadzi muzyczne show

Program "Jaka to melodia" był emitowany w TVP od 1997 roku, a głównym prowadzącym był zawsze Robert Janowski. Ich drogi rozstały się w 2018 roku, a po zmianie Janowskiego na Brzozowskiego (a wcześniej Norbiego) oglądalność spadała z miesiąca na miesiąc.

Jak dowiedział się dziś "Fakt", Telewizja Publiczna podjęła decyzję - nowe odcinki muzycznego programu będą kręcone już z kimś innym. Okazuje się, że postanowiono wrócić do pierwszego prowadzącego.

"Janowski jest już w grafiku i czeka tylko na terminy zdjęć. Te zaczną się najpewniej w wakacje" - zdradził "Faktowi" tajemniczy informator z TVP.

Cieszycie się ze zmiany? Niektórzy nie za bardzo, bo jak stwierdził informator tabloidu, Janowski jest trudniejszy we współpracy niż Rafał. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Czytaj też:

A jednak to prawda o Brzozowskim. Plotki się potwierdziły. Jest nagranie

Fatalne wieści dla "Jaka to melodia". Na Brzozowskiego padł blady strach

Niecodzienne zdarzenie w "Jaka to melodia". Internauci nie wytrzymali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Jaka to melodia | TVP | Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy