Reklama
Reklama

Bruce Willis przyłapany na przejażdżce. Tak teraz wygląda schorowany gwiazdor

Bruce Willis całkowicie wycofał się z życia publicznego. Jednie jego żona Emma Heming oraz córki przekazują do mediów informacje o stanie zdrowia gwiazdora znanego z takiego kinowego hitu jak "Szklana pułapka. Ostatnio jednak aktor został przyłapany podczas przejażdżki po Hollywood.

Bruce Willis unika mediów

Bruce Willis w ubiegłym roku pożegnał się z filmem i przeszedł na aktorską emeryturę. Powodem zakończenia kariery były problemy zdrowotne gwiazdora. Zaczęło się od trudności z zapamiętywaniem tekstów. Kilka miesięcy temu rodzina Bruce'a Willisa poinformowała, że aktor cierpi na afazję. Na początku tego roku okazało się, że jest ona wynikiem otępienia czołowo-skroniowego (FTD).

Rodzina Willisa wspiera aktora

Bruce Willis i jego rodzina początkowo ignorowali pierwsze sygnały choroby. Kłopoty z pamięcią i wycofanie tłumaczyli przepracowaniem lub stresem. Córka aktora i Demi Moore w jednym z wywiadów przyznała, że była przekonana, iż ojciec stracił nią zainteresowanie, bo woli zająć się nową rodziną i córkami, jakie ma z Emmą Heming. 

Reklama

"Z dnia na dzień był niszczony, zaburzenia zakłócały jego zachowanie. Później ta bierność pogłębiła się i czasami brałam to do siebie. Miał dwójkę dzieci z moją macochą, Emmą Heming, i myślałam, że stracił zainteresowanie mną" - wyznała Tallulah Willis w rozmowie z magazynem "Vogue". 

Podkreśliła, że długo odsuwała od siebie myśl na temat choroby ojca i nie potrafiła przyznać się przed sobą, jak poważna jest sytuacja.

Dzisiaj rodzina Willisa już otwarcie mówi o otępieniu  czołowo-skronowym aktora. Emma Heming stara się nawet aktywnie działać na rzecz uświadamiania innych o tej chorobie. Wspiera też opiekunów osób zmagających się z FTD. Chętnie dzieli się własnymi doświadczeniami związanymi z codzienną opieką nad mężem. Nie tak dawno Heming wprost przyznała, że choroba męża jest nieuleczalna.

Bruce Willis przyłapany przez fotoreporterów

Choć Bruce Willis wycofał się z życia publicznego, to do mediów co jakiś czas trafiają jego zdjęcia. Na początku października fotoreporterzy przyłapali aktora na przejażdżce samochodowej po Hollywood. Oczywiście gwiazdor zajmował miejsce pasażera i chętnie wyglądał przez okno.  Internauci zwracają uwagę, że fizycznie Willis wygląda bardzo dobrze. Nie zmienił się wiele. 

Zobacz też:

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore źle ocenia miłosne wybory matki? 

Bruce Willis bez szans na terapię. Emma Heming przekazała smutne wieści

Demi Moore pokazała zdjęciem z Bruce’em Willisem z Cannes. Żona aktora odpowiedziała

Bruce Willis po raz pierwszy od miesięcy pokazał się publicznie! Wyglądał na bardzo zdezorientowanego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy