Reklama
Reklama

Bartłomiej Topa z partnerką i córeczkami w "Dzień Dobry TVN". Mają za sobą wielką tragedię (ZDJĘCIA)

Utalentowany aktor Bartłomiej Topa (55 l.) wraz ze swoją ukochaną Garbielą Mierzwiak (39 l.) zostali rok temu rodzicami bliźniąt. Córeczki Jagoda i Malina rosną jak na drożdżach. Świąteczna atmosfera w studiu "Dzień Dobry TVN" sprzyjała rodzinnym opowieściom i patentom na święta. Oto, jak wyglądał aktor z partnerką i córeczkami-bliźniaczkami.

Bartłomiej Topa szczęśliwie zakochał się w Gabrieli Mierzwiak, a w 2021 roku powitali na świecie córeczki bliźniaczki. Choć aktor nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, to dla świątecznego wydania "Dzień Dobry TVN" wybrał się z dziećmi i partnerką do studia TVN.

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak z bliźniaczkami w "Dzień Dobry TVN"

Aktor z partnerką i bliźniaczkami zagościł w studiu "Dzień Dobry TVN". Od samego początku śniadaniówki panowała świąteczna atmosfera. Na planie byli obecni prowadzący program: Marcin ProkopDorota WellmanMałgorzata RozenekEwa DrzyzgaFilip ChajzerAgnieszka Woźniak-StarakPaulina Krupińska i Małgorzata Ohme.

Reklama

Oprócz Bartłomieja Topy i Gabrieli Mierzwiak do TVN-u zagościła też Anna Lewandowska, która narzekała na mieszkanie w Hiszpanii i Lara Gessler. Po opuszczeniu murów stacji, wszyscy zostali sfotografowani przez paparazzich, jak częstowali się gorącymi napojami na rozgrzanie.

Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak: rodzicielstwo naznaczone tragediami

Choć dzieci Bartłomieja i Gabrieli przyszły na świat w listopadzie 2021 roku, to nie było wcale pewne, czy na pewno im się uda zobaczyć świat. Lekarze przekazali ciężarnej Gabrieli, że maleństwa mogą umrzeć.  W programie "Miasto kobiet" wyznała:  "Gdybym była bardziej wrażliwa, to bym chyba z tej ciąży się nie potrafiła cieszyć. 30 procent, że umrą oboje, 3 że jedno, 30 że mało zdrowe".

Na szczęście Gabrieli udało się sprowadzić na świat dwie, zdrowe córeczki: Jagodę i Malinę. Mierzwiak jest także matką dwóch adoptowanych dzieci: Idę i Nadię. 

Z kolei aktor ma dorosłego syna Antka z poprzedniego związku z Agatą Rogalską. Niestety aktor przeżył też osobistą tragedię, jaką była śmierć syna w wieku 7 miesięcy.

"Kajtek umarł, gdy miał 7 miesięcy. To była wada serca. Jeden na kilka tysięcy takich przypadków. Trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach. Nic nie mogłem zrobić. Odszedł" - wyznał aktor w swojej książce "Jestem tatą".

Kim jest Bartłomiej Topa?

Bartłomiej Topa jest aktorem, który występował w wielu znanych polskich produkcjach filmowych, m.in. "Kler", "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem", "Wataha", czy "Wesele" Smarzowskiego. Obecnie jego najważniejszą rolą w życiu jest bycie tatą dla Jagody, Maliny i Antka.

Zobacz też:

Bartłomiej Topa pokazał urocze zdjęcie bliźniaczek. Zrobił wyjątek dla fanów! "Daj miłość, dostaniesz miłość"
Partnerka Bartłomieja Topy usłyszała od lekarzy, że może stracić bliźnięta! "30 procent, że umrą oboje"
Bartłomiej Topa opowiedział o śmierci syna. Ta tragedia go odmieniła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa | Gabriela Mierzwiak | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama