Reklama
Reklama

Bartłomiej Topa opowiedział o śmierci syna. Ta tragedia go odmieniła

Bartłomiej Topa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, z ogromnym dorobkiem. Jednak jego życie nie zawsze było usłane różami. Mierzył się w przeszłości z osobistą tragedia. Teraz przyznaje, że stał się dzięki temu silniejszy, a los wynagrodził mu ciężkie chwile.

Bartłomiej Topa ma ostatnio wiele powodów do świętowania. Wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem! Niedawno ujawnił, że wraz z partnerką Gabrielą, spodziewają się bliźniaczek. Aktor posiada już dziecko z poprzedniego związku. To chłopiec, Antek, który jest już pełnoletni. 

Jednak zanim pojawił się w jego życiu, wydarzenie to poprzedziła wielka tragedia. Pierworodny syn gwiazdy urodził się z rzadką wadą serca i zmarł, gdy miał zaledwie 7 miesięcy. Po latach, Topa wyznał wszystko w swojej książce "Jestem tatą".

Bartłomiej Topa o życiu po tragedii

Śmierć Kajtka odcisnęła na nim ogromne piętno. Zaczął przewartościowywać swoje życie. Dzięki temu obecnie może z pokorą przyjmować dobre i złe chwile.

Reklama

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Klaudia Halejcio rozpoczyna nowy etap w życiu: "Świat wywrócił się o 180 stopni"

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie!

Hillary Clinton napisała thriller polityczny. Będzie bestseller?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy