Reklama
Reklama

Anna Popek oceniła nowego prezesa TVP! "To mi się podoba!"

Anna Popek jest jedną z najdłużej pracujących osób w TVP, więc doświadczyła wielokrotnych zmian ramówek, gwiazd, programów i oczywiście prezesów. Dziennikarka miała sentyment do Jacka Kurskiego, który w zeszłym roku został zwolniony z roli prezesa. Na jego miejsce wybrano człowieka, o którym przeciętny widz mógł nigdy nie słyszeć. Oto jak pracownica Telewizji Polskiej ocenia Mateusza Matyszkowicza!

Anna Popek oceniła zmiany prezesa TVP

Anna Popek jest filarem Telewizji Polskiej, w której pracuje od... 1999 roku! Niektórzy widzowie mogą pamiętać poranny program "Kawa czy Herbata", który został później zastąpiony "Pytaniem na śniadanie". Ugruntowana pozycja dziennikarki dodaje jej pewności siebie - bez problemu wypowiada się ona o każdym prezesie TVP - tym razem o Mateuszu Matyszkowiczu.

Reklama

Anna Popek ocenia prezesa TVP Mateusza Matyszkowicza

Na pytanie dziennikarki o ocenę pracy nowego prezesa Anna Popek odpowiedziała trochę wymijająco. Podkreśliła za to, że jest to osoba dobrze obeznana ze światem kultury. Można to zauważyć, chociażby po pierwszej decyzji, jaką było usunięcie z ramówki tureckich seriali.

"Każdy prezes chce odcisnąć swoje dobre piętnoPrezes Matyszkowicz to erudyta, to człowiek, który zna kulturę i wie, jaki ona ma wpływ na kształtowanie ludzi i wprowadza krok po kroku nowe rzeczy" - mówiła Anna Popek dla "Jastrząb Post".

Anna Popek jest zachwycona prezesem TVP: "To mi się podoba!"

Dziennikarka podkreśliła, że na razie jest zachwycona zmianami, zwłaszcza w sferze polskich seriali. Jak sama wspomniała w rozmowie, jest fanką seriali historycznych i liczy, że będzie ich jeszcze więcej u publicznego nadawcy telewizyjnego.

"Na pewno jest więcej kultury, więcej odniesień do tradycji polskiej, do polskich filmów. To mi się bardzo podoba, bo akurat polskie seriale historyczne to coś, co uwielbiam. Wychowywałam się na "Czarnych chmurach" i do dziś jest to mój ulubiony serial, więc cieszę się, że pojawiają się nowe" - dodała Popek.

"Myślę, że jest zmiana w stronę takiego większego wyważenia czy poglądów, czy estetycznych kwestii związanych z muzyką, czy kulturą" - podsumowała dziennikarka.

A wy widzicie zmiany w TVP?

Zobacz też:

Anna Popek staje w obronie Jana Pawła II. "Każdy z nas ma coś na sumieniu" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Anna Popek usłyszała wstrząsającą diagnozę. Znalazła się na skraju poważnej choroby! Potem nie byłoby odwrotu

Anna Popek odpowiada na zarzuty o podlizywaniu się szefostwu TVP. Uderzyła w plotkarzy [POMPONIK EXCLUSIVE]

Anna Popek szaleje w Meksyku. Dodała roznegliżowane zdjęcie

Anna Popek zaliczyła miażdżącą wtopę przy Agacie Dudzie! Ekspert ocenia: "Jak zdobiony piernik"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Mateusz Matyszkowicz | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy