Reklama
Reklama

Anna Popek szaleje w Meksyku. Dodała roznegliżowane zdjęcie

Anna Popek (54 l.) to jedna z bardziej znanych dziennikarek TVP. 54-latka bardzo chętnie pojawia się na show-biznesowych imprezach, a także prezentuje swoje życie prywatne w sieci. Niedawno postanowiła pochwalić się zdjęciem z wakacji. Jej ciało wygląda, jakby należało do nastolatki.

Anna Popek podróżuje po świecie z plecakiem

Anna Popek do ekipy Telewizji Polskiej dołączyła w 1999 roku. Od tego czasu regularnie pojawia się w TVP. Tak zapracowana dziennikarka również potrzebuje odpoczynku. 54-latka postanowiła więc wyjechać na urlop. Gwiazda wybrała się do Meksyku. Nie postanowiła jednak na drogie hotele all inclusive. Popek postanowiła za samodzielną podróż z plecakiem.

Anna Popek chwali się figurą w skąpym kostiumie kąpielowym

Anna Popek na swoje instagramowe konto chętnie wrzuca różne zdjęcia. W najnowszym poście 54-latka pozuje w czarnym kostiumie kąpielowym. Na fotografii wyraźnie widać, że ma figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Reklama

Gwiazda TVP w długim opisie zdjęcia napisała, że w życiu należy zachować równowagę, ale jednak częściej stawiać na przyjemności.

"W życiu należy zachować równowagę, ale z przewagą przyjemności. Patent na to, to szukać radości wszędzie tam, gdzie jesteśmy i w tym, co robimy. W Meksyku akurat nie było to trudne, choć samodzielna podróż z plecakiem stawiała przed nami pewne wyzwania" - napisała uradowana Popek.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Annie Popek

Internauci byli zbulwersowani słowami Anny Popek. Niektórzy nie zostawili na niej suchej nitki, inni z kolei pod wcześniejszym postem dopytywali o wysokość zarobków w TVP. Niestety Popek na żaden z komentarzy jeszcze nie odpowiedziała.

"Nooo, równowaga potrzebna szczególnie dla tych, którzy pracują za 1800 miesięcznie"

"Puste babsko"

"Jak płacą w TVP"

Anna Popek - zawrotna kariera w TVP

Anna Popek jest związana z TVP od ponad dwudziestu lat. Debiutowała na antenie TVP Katowice, a następnie trafiła do wrocławskiego TVP. Po jakimś czasie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy, gdzie studiowała i zajmowała się tematem ekonomii w "Panoramie".

Po kilku latach jej kariera nabrała tempa, ponieważ trafiła do programu "Kawa czy herbata?", który przed laty cieszył się popularnością widzów. Od tego czasu prowadziła wiele programów dla TVP, TVP Polonia i TVP Info. Można ją było oglądać w "Dzień dobry, Polsko!", "Załóż się" oraz w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz też:

Pani zima Anna Popek w bikini na ośnieżonej ławce! "Pomyliła pani portale"

Anna Popek kusi długimi nogami w bikini! Wow!


Anna Popek zaliczyła miażdżącą wtopę przy Agacie Dudzie! Ekspert ocenia: "Jak zdobiony piernik"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | TVP SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy