Reklama
Reklama

Pani zima Anna Popek w bikini na ośnieżonej ławce! "Pomyliła pani portale"

Anna Popek (53 l.) wprawiła internatów w niezłe osłupienie, gdy do sieci trafiło jej półnagie zdjęcie w zimowej scenerii. Dziennikarka TVP w stroju kąpielowym ogłosiła, że czeka na śnieg…

Anna Popek od dwudziestu lat związana jest z Telewizją Polską. Gwiazda prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie", czy program "Załóż się". 

Lata świetności gwiazda ma już jednak za sobą i Ania nie dostaje angażu w dużych formatach produkcji. Prezenterkę można obecnie oglądać w TVP Info w programie "Wstaje dzień".

Sympatycy dziennikarki, chcący być na bieżąco z tym, co dzieje się u niej w życiu, śledzą bacznie profile społecznościowe gwiazdy. Ania jest aktywna na Instagramie, czy Twitterze.

Reklama

Półnaga Anna Popek w czerwonym stroju kąpielowym czeka na zimę

Prawdziwą sensację wywołało zdjęcie Anny Popek, które znalazło się na Twitterze. Dziennikarka ubrana w czerwony strój kąpielowy wyznała, że z niecierpliwością wypatruje nadejścia zimy.

Warto dodać, że Ania jest wielką fanką morsowania, stąd zapewne zdjęcie w bikini na śniegu. Internauci chyba nie do końca wiedzieli, dlaczego Popek w stroju kąpielowym czeka na nadejście zimy i w komentarzach nieźle popłynęli.

"Owszem, jest Pani piękna, ale to zdjęcie... Nie na miejscu w tym miejscu, uważam", "Nie zimno jej w du*ę?", "Pomyliła pani portale",  "Pani Anno, przecież to można wilka złapać na takiej ławce" - pisali w komentarzach zmartwieni o pośladki Anny internauci.

W Polsce pojawił się już pierwszy śnieg, dlatego Ania z pewnością nie ma czasu czytać zawistnych komentarzy. Gwiazda TVP zapewne już moczy się w jakimś mroźnym jeziorku.

Podoba się wam zdjęcie pani zimy Anny Popek?

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan w fatalnej sytuacji. Eksperci nie mają dobrych wiadomości 

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To czeka Polaków 

Gąsiewska kusi w stroju kąpielowym! Co za widok 

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy