Reklama
Reklama

Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim po latach. Nadal coś do siebie czują?

Anna Mucha wróciła wspomnieniami do swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Na początku lat 2000 aktorka i dziennikarz byli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Ania niedawno gościła na kanapie w talk-show swojego byłego partnera i wspólnie dowcipkowali na temat relacji sprzed lat. Pasowaliby do siebie?

Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim po latach. Nadal coś do siebie czują?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spotykali się ze sobą od 2003 do 2007 roku i stanowili jedną z popularniejszych par celebrytów. Nic z resztą dziwnego: sensację budził wówczas fakt, że zaledwie 20-letnia gwiazdka "M jak miłość", randkuje z dobiegającym 40-stki skandalistą. Ich miłość nie przetrwała, a Anna zaczęła układać sobie spokojnie życie u boku Marcela Sory, Kuba zaś - znany jest po dziś dzień ze swoich miłosnych podbojów. Przypomnijmy, że nie tak dawno zaskoczył Polaków wyznaniem, jakoby miał zostać ojcem.

Reklama

Anna Mucha ostatnio została zaproszona do programu Wojewódzkiego, ponieważ promuje obecnie najnowszy film Patryka Vegi. Eks-para zrobiła sobie nawet wspólne zdjęcie z drugą gościnią programu - nastoletnią gwiazdą TikToka Marią Jeleniawską. Nie trzeba było długo czekać na internetowe sugestie, iż influencerka, z racji młodego wieku, wygląda trochę jak córka Kuby i Anny.

"No trochę tak... Gdybyśmy sobie zrobili dziecko z Wojewódzkim na pierwszej randce, to Jeleniewska byłaby naszą córką" - śmiała się aktorka.

Czy w przypadku Muchy i Wojewódzkiego sprawdza się powiedzenie, iż stara miłość nie rdzewieje?

Zobacz też:

Anna Mucha pokazuje pośladki i zaprasza na mszę? „A przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka”

Mucha w kusym staniku dokazuje na podłodze: "Dla tych, co i tak patrzą tylko na biust"

Anna Mucha znów podpadła ciałem. Tym razem chodzi o nogi


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy