Reklama
Reklama

Anna Lewandowska udziela łóżkowych wskazówek. Co jej zdaniem warto udoskonalić?

Anna Lewandowska (34 l.) już niejednokrotnie udowadniała, że żaden temat nie jest jej obcy. Celebrytka otwarcie opowiadała o najintymniejszych wydarzeniach z jej życia i udzielała nawet kontrowersyjnych porad z zakresu medycyny naturalnej. Tym razem trenerka postanowiła poruszyć kwestie łóżkowe. Wszystko po to, aby jej fani mogli zaczerpnąć nieco wiedzy…

Anna Lewandowska w trzeciej ciąży?

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Celebrytka w ostatnim czasie niemal non stop kursuje pomiędzy europejskimi stolicami. Zaledwie parę dni temu trenerka uczestniczyła w Paris Fashion Week i błyszczała podczas pokazu Louis Vuitton, a teraz znów wybrała się w podróż. Żona Roberta Lewandowskiego przybyła do Polski, aby uczestniczyć w biznesowym przedsięwzięciu w Warszawie.

Reklama

Za sprawą opublikowanego wczoraj zdjęcia, prezentującego wyraźne zaokrąglenie w okolicy brzucha trenerki, jej obserwatorzy nabrali podejrzeń, że Anna Lewandowska może być w ciąży. Celebrytka na razie nie odniosła się do spekulacji na ten temat, ale sądząc po tym, z jaką szczerością informuje o wszystkim fanów, z pewnością wkrótce poznamy całą prawdę. 

Anna Lewandowska nigdy nie unikała intymnych tematów. Chętnie opowiadała o swoich porodach, a na jej blogu ukazują się wszelkiej maści porady "zdrowotne", w tym receptury na wlewki doodbytnicze. Tym razem trenerka postanowiła poruszyć szalenie ważny temat, który dotyczy każdego człowieka. Na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami garścią wiedzy o śnie. 

Anna Lewandowska udziela łóżkowych wskazówek

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych zabieganych czasach wiele osób nie ma wystarczająco dużo czasu na sen. Brak odpowiedniego wypoczynku dramatycznie rzutuje na zdrowie i skraca długość życia. Anna Lewandowska postanowiła nagłośnić ten problem. Na jej Instagramie ukazał się wpis, w którym poradziła, co można zrobić, aby polepszyć jakość swojego snu.

W dalszej części wpisu trenerka podzieliła się z internautami dość standardowymi informacjami, które dla większości osób są oczywistością. Wśród recept Lewandowskiej na udany sen znajdziemy m.in. odpowiednią temperaturę w sypialni (16-19 stopni Celsjusza), używanie naturalnych olejków (np. lawendowego), odpowiednią wilgotność powietrza w sypialni (40-60 proc.) czy zasypianie i wstawanie o stałych porach. Trudno powiedzieć, aby te porady mogły diametralnie zmienić życie, ponieważ źródłem deficytu snu najczęściej jest brak czasu. Na to Anna Lewandowska na razie nie ma rozwiązania. 

Zobacz też:

Bruno Jan Wejchert zaprosił na 18-tkę trzykrotnie starszą Przetakiewicz. Była też Socha, Woliński i Jemioł

Kinga Rusin rozważała wcześniejsze lądowanie. "Wisieliśmy w pasach bezpieczeństwa"

Grób Franciszka Pieczki pełen kwiatów. Widok robi wrażenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy