Reklama
Reklama

Anna Lewandowska zatrudniła męża. Znajdzie jeszcze czas na grę w Barcelonie?

Anna Lewandowska (34 l.) i Robert Lewandowski ruszyli z nowym projektem. Trenerka i piłkarz Barcelony otworzyli kolejny biznes. Odtąd małżeństwo będzie wspólnie pracować. Co tym razem zamierzają sprzedawać?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: nowy biznes

Anna Lewandowska od kilku lat rozwija w mediach społecznościowych swoje liczne biznesy. Oprócz programów treningowych i obozów sportowych, celebrytka ma w swojej ofercie kosmetyki, żywność, suplementy diety i cateringi. Gdy zawitała do Paryża, aby uczestniczyć w Paris Fashion Week, wszyscy zastanawiali się, czy jej sesje zdjęciowe na ulicach stolicy Francji nie są przypadkiem zwiastunem autorskiej linii ubrań. Póki co, Anna Lewandowska milczy na temat pomysłu ewentualnego stworzenia własnej kolekcji odzieży. Trenerka nie próżnuje jednak i cały czas szuka nowych sposobów na zarobienie pieniędzy. Tym razem postanowiła włączyć męża do swojego przedsięwzięcia.

Reklama

Na instastories celebrytka podzieliła się filmikiem, w którym wystąpiła wraz z Robertem Lewandowskim. W krótkim spocie Lewandowscy przychodzą z odsieczą mężczyznom, którzy nie mają czasu ani dość motywacji, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe. Trenerka i jej mąż wkraczają do kuchni z torbami pełnymi posiłków, a następnie przekładają je na talerze i z uśmiechami przyglądają się apetycznym potrawom. 

Anna Lewandowska zatrudniła Roberta Lewandowskiego

Żona Roberta Lewandowskiego jest zachwycona nowym projektem biznesowym.

"Jestem podekscytowana, ponieważ do mojego zespołu dołącza niesamowity ambasador. Nigdy nie sądziłam, że dojdziemy do takiego punktu, a przedstawiam go - mojego męża Roberta, który dołączy do zespołu jako niesamowity ambasador, inspiracja sama w sobie, człowiek sukcesu, który swoim przykładem będzie mógł was inspirować" - opowiadała na instastories Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chcą maksymalnie wykorzystać swoje 5 minut, dlatego nie poprzestają na dotychczasowych sukcesach. Trenerka wyjaśniła na instastories, jaki jest zamysł nowego biznesu. Pojawia się jedynie pytanie, czy wśród tylu obowiązków, Robert znajdzie jeszcze czas na treningi i grę w Barcelonie? Wszakże w ostatnim czasie liczba jego przedsięwzięć znacząco się powiększyła. 

"A my zaproponujemy specjalne diety z posiłkami Roberta. Mam nadzieję, że będziemy mogli was tym inspirować i motywować. Misjo, trwaj, a ja jestem przeszczęśliwa! Także kochanie, witam w zespole" - powiedziała na instastories Anna Lewandowska. 

Trenerka wciąż jeszcze jest myślami w Paryżu, dlatego wkrótce po ogłoszeniu informacji o nowym przedsięwzięciu biznesowym, opublikowała w sieci jeszcze jedno zdjęcie z Paris Fashion Week. 

"Znów w Paryżu. Otrzymałam wyjątkowe zaproszenie. Nie mogę się doczekać show" - czytamy w opisie. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zdobyli fortunę w "Milionerach". Radzio był nieoceniony

Jerzy Urban nie żyje. Tomasz Wolny żegna dziennikarza: "Odrażająca kreatura"

Izabella Krzan w skąpym bikini ze sznureczków. Figura robi wrażenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy