Skolim znów wzbudził duże emocje. Jego wypowiedź odbiła się w mediach szerokim echem
Skolim jest dziś jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Piosenkarz, który zaczynał swoją medialną karierę jako aktor, jest dziś znany nie tylko ze swojej twórczości.
29-latek intensywnie wykorzystuje swoją popularność i oprócz koncertowania zajmuje się prowadzeniem licznych biznesów.
Ostatnio zrobiło się o nim wyjątkowo głośno z powodu kontrowersyjnej wypowiedzi.
Wokalista krytycznie wypowiedział się na temat pomysłu dopłat do ubezpieczeń i emerytur dla artystów. "Nie ma na to naszej racji (...). Nigdy na to nie pozwolę" - mówił podczas transmisji na swoim profilu.
W mediach zawrzało - część przedstawicieli tzw. wolnych zawodów poparła Skolima, jednak w większości "Królowi italo" mocno się oberwało.
Margaret zmieniła zdanie na temat Skolima. W tym zupełnie się z nim nie zgadza
O swoje zdanie na ten temat została zapytana Margaret. Piosenkarka nie kryła oburzenia komentarzem młodszego kolegi z tej samej branży.
Przyznała, że chociaż początkowo wydawał się jej sympatyczny i pomimo różnic artystycznych, darzyła go sympatią. Niestety ostatnie wydarzenia mocno zmieniły jej podejście.
Przyznała, że nie nagrałaby ze Skolimem wspólnej piosenki i ma ku temu powody.
"Z wielu względów. To zabawne, bo ostatnio jechałam busem z moim zespołem i rozmawialiśmy na temat Skolima. To było jeszcze przed aferą z artystami. Pamiętam, że powiedziałam wtedy, że co prawda robi on muzykę, której nie słucham, ale fajnie, że jest taki kulturalny i szarmancki" - zdradziła w rozmowie z Plejadą.
Potem nie gryzła się w język i nie szczędziła gwiazdorowi sceny gorzkich słów.
"Wydawało mi się, że to spoko koleś, taki słodziak. No ale po tym, co powiedział o artystach, zmieniłam zdanie. Już wiele osób z artystycznego świata wypowiadało się na ten temat. Padło wiele słusznych słów, pod którymi się podpisuję" - dodała.
Margaret ma pretensje do Skolima? Postawiła sprawę jasno
Wokalistka uważa, że Skolim nieprecyzyjnie wypowiedział się na temat pomysłu dopłat i uprościł sprawę, pomijając to, co najważniejsze.
"Zrobiło mi się bardzo przykro (...). Przecież w tej ustawie chodziło o coś zupełnie innego. Mam wrażenie, że dziś już nawet nie jesteśmy w stanie dojść do sedna tej sprawy (...) i teraz wszystko śmierdzi. Szkoda. Uważam, że warto byłoby pochylić się nad tą kwestią. Kultura jest naprawdę ważna. Musimy o nią dbać. Dyskusja na jej temat jest potrzebna, ale prowadzona w merytoryczny sposób, bez tych emocji, które ostatnio się pojawiły" - podsumowała w tym samym wywiadzie.
Zobacz też:
Jasne stanowisko Chajzera ws. emerytur dla artystów. Nie gryzł się w język, gdy padł temat Skolima
Najpierw Doda, a teraz Wiśniewski. Niespodziewany zwrot ws. Skolima. Michał mówi to wprost
Ekipa Skolima tłumaczy się po aferze koncertowej. "Nie mieliśmy na to wpływu"








