Reklama
Reklama

Lewandowska zaleca lewatywę z czosnku na owsiki. W sieci aż huczy

Anna Lewandowska już niejednokrotnie zadziwiła swoimi poradami zdrowotnymi. Nie tak dawno wywołała tzw. "aferę smalcową", gdy polecała na przeziębienie i katar gęsi smalec. Pojawiły się nawet komentarze, że powinna zostać nominowana do biologicznej bzdury roku. Teraz po Twitterze rozchodzi się post zadziwionego użytkownika, który pisze, że "Lewandowska reklamuje wlewy doodbytnicze z czosnku na owsiki zamiast normalnych leków bez recepty". Czy to prawda?

Anna Lewandowska inspiruje, motywuje, dopinguje, ale też czasami zadziwia. Dwa lata temu, media społecznościowe ożywiła tzw. "afera smalcowa". 

Żona Roberta Lewandowskiego pisała wtedy, że ma sprawdzony sposób na przeziębienie u dziecka. Wystarczy nasmarować mu ciało przed snem... gęsim smalcem. Co więcej, to podobno znana metoda ludowa. "Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem" - instruowała wtedy Lewandowska. 

Reklama

Na Instagramie głos zabrał dr. Łukasz Durajski - wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Napisał, że nie ma dowodów naukowych, które potwierdzają właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować, jako metody leczenia. I dodał: "Czyżby kolejna nominacja do #biologicznabzduraroku". 

Anna Lewandowska i czosnek na owsiki

Tym razem w mediach społecznościowych pojawiły się pytania o wpis Anny Lewandowskiej dotyczący czosnku. Trenerka zaleca na swoim blogu "Healthy plan by Ann", by zrobić z niego specjalną miksturę doodbytniczą pomocną w leczeniu owsików. 

Zadziwieni użytkownicy piszą, że Anna Lewandowska reklamuje "wlewy doodbytnicze z czosnku na owsiki zamiast normalnych leków bez recepty". 

Jak się okazuje, to metoda niekonwencjonalna, której nie zalecają lekarze. 

***

Zobacz także:

Majka Jeżowska została babcią! Imię wnuczki budzi spore wątpliwości

Teść Antka Królikowskiego wydał oświadczenie. Dariusz Opozda przedstawił inną wersję wydarzeń!

Joanna Opozda w bardzo złym stanie po skandalu z ojcem! Płyną smutne wieści!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy