Reklama
Reklama

Bruno Jan Wejchert zaprosił na 18-tkę trzykrotnie starszą Przetakiewicz. Była też Socha, Woliński i Jemioł

Bruno Jan Wejchert (18 l.) jest już pełnoletni. Syn zmarłego przed trzynastoma laty miliardera oraz współzałożyciela ITI i TVN-u Jana Wejcherta na imprezę urodzinową zaprosił szerokie grono polskich gwiazd. Na zabawie zjawili się m.in. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Małgorzata Socha, Dawid Woliński czy Łukasz Jemioł. Czy to nie zbyt stare towarzystwo dla nastolatka?

Bruno Jan Wejchert: urodziny w gronie gwiazd

Śp. Jan Wejchert, słynny polski przedsiębiorca, współzałożyciel grupy ITI oraz TVN-u, jak również współwłaściciel klubu piłkarskiego Legia Warszawa był człowiekiem bardzo majętnym. W 2007 roku znajdował się 8. pozycji w rankingu najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost". Niestety zdrowie to jedna z tych wartości, których nie można kupić za żadne pieniądze. W 2009 roku Jan Wejchert przegrał walkę z białaczką. Po śmierci miliardera cały jego majątek przypadł rodzinie. W 2019 roku fortunę po nim szacowano na 4,5 miliarda zł.

Rodzina zmarłego stara się mądrze rozporządzać pieniędzmi i nie wydawać ich na zbytki. Od czasu do czasu każdy jednak ma ochotę na odrobinę szaleństwa. Nie inaczej było w przypadku Bruna Jana Wejcherta, który właśnie wkroczył w dorosłość. Z tej okazji nastolatek postanowił wyprawić szampańską imprezę. 18. urodziny są przecież tylko raz w życiu. Bruno Jan Wejchert zaprosił na zabawę czołowe postaci z polskiego świata show biznesu. Na imprezie obecni byli m.in. Joanna Przetakiewicz z mężem, Małgorzata Socha, Dawid Woliński i Łukasz Jemioł. Celebryci nie mogli się powstrzymać przed pochwaleniem się w sieci przebiegiem tego niezwykłego przyjęcia. Na tej imprezie nikt nie oszczędzał. 

Reklama

Bruno Jan Wejchert zaprosił na 18-tkę trzykrotnie starszą Przetakiewicz

Zabawa u Bruna Jana Wejcherta była naprawdę niesamowita i wszyscy zaproszeni robili, co w ich mocy, aby zatrzymać ulotne chwile na dłużej. W sieci błyskawicznie zaroiło się od dziesiątek nagrań i zdjęć wykonanych podczas zabawy. Insta-relacja pojawiła się m.in. na instagramowym profilu Joanny Przetakiewicz. Celebrytka wraz z mężem, Rinke Rooyensem doskonale bawiła się na osiemnastych urodzinach syna śp. Jana Wejcherta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że bizneswoman jest trzykrotnie starsza od jubilata. Fakt, że 18-latek zaprosił na urodziny osoby z pokolenia swoich rodziców może nieco dziwić.

Na miejscu zjawili się także Dawid Woliński i Łukasz Jemioł, którzy osiemnaste urodziny mają już dawno za sobą. Relacje opublikowane w mediach społecznościowych nie pozostawiają złudzeń, że dla celebrytów była to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów i przypomnienia o sobie. Joanna Przetakiewicz znalazła chwilę czasu na pogawędkę z matką jubilata, Aldoną Wejchert. 

Śp. Jan Wejchert doczekał się aż pięciorga dzieci. Oprócz Bruna, zmarły miliarder był ojcem Charlotty, Łukasza, Agaty i Victorii.

Zobacz też:

Kinga Rusin rozważała wcześniejsze lądowanie. "Wisieliśmy w pasach bezpieczeństwa"

Czym zajmują się córki Owsiaka? W przeciwieństwie do Jurka niechętnie się pokazują

Tak Rozenek-Majdan jedzie na zakupy. Gwiazda zablokowała przystanek SUV-em za pół miliona

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy