Reklama
Reklama

Grób Franciszka Pieczki pełen kwiatów. Widok robi wrażenie!

Franciszek Pieczka odszedł 23 września 2022 roku. Gwiazdor "Rancza" miał 94 lata. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Aleksandrowie, obok warszawskiej Falenicy. Fani aktorka opublikowali w sieci zdjęcia nagrobka pełnego wieńców i zapalonych zniczy. Ten widok chwyta za serce!

Franciszek Pieczka zmarł 23 września 2022 roku w wieku 94 lat. Ostatnie pożegnanie aktora odbyło się w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w warszawskiej Falenicy. 

"To nie tylko pożegnanie wielkiego aktora, wielkiej postaci polskiej sceny teatralnej i filmowej, ale to także pożegnanie człowieka niezwykle porządnego, rzetelnego, człowieka niezwykle ludzkiego" - wygłosił na uroczystości prezydent Andrzej Duda.

Pieczka został pochowany na cmentarzu parafialnym w Aleksandrowie, obok swojej ukochanej żony.

Reklama

Jak znaleźć grób Franciszka Pieczki?

Fani serialu "Ranczo" nie zapomnieli o swoim ukochanym aktorze i odwiedzają jego grób w Aleksandrowie. Ilość kwiatów robi ogromne wrażenie!

Do sieci trafiło już kilka zdjęć świeżych bukietów i wiązanek ze wstęgami ułożonych na nagrobku, a także licznych zniczy palących się dookoła. 

Cmentarz nie jest duży, więc bardzo łatwo tam trafić. 

"Cmentarz jest mały. Wystarczy minąć kwaterę żołnierzy września 1939",

"Trzeba przejść przez starą część, potem cmentarz wojenny i wejść na nowy. Grób będzie po prawej stronie, łatwo znaleźć" - podpowiadają internauci. 

Zobacz też:

Poruszające pożegnanie wnuczki Franciszka Pieczki: "Jeżeli to słyszysz dziadku, tam na górze..."

Tragedia uczestnika "Chłopaków do wzięcia". Znalazł w mieszkaniu ciało ukochanej żony

Ostatnia żona była u boku Urbana, gdy umierał. Przez lata miała licznych kochanków

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Franciszek Pieczka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy