Reklama
Reklama

Ostatnia żona była u boku Urbana, gdy umierał. Przez lata miała licznych kochanków

Jerzy Urban miał w ciągu 89 lat życia trzy żony. Najdłużej pozostawał w związku z tą ostatnią, ale nie znaczy to, że ich związek był pozbawiony burz i trudności. Przez lata oboje mieli liczne romanse, na które potrafili się nawet... licytować. Mimo to Małgorzata Daniszewska była przy nim, gdy umierał.

Jerzy Urban zmarł na początku października w wieku 89 lat. Wieloletni rzecznik prasowy PRL-owskiego rządu pod koniec życia był już mocno schorowany i potrzebował specjalistycznej aparatu, by móc w ogóle oddychać. Miał jednak wsparcie ze strony przyjaciół i najbliższej rodziny, ze szczególnym naciskiem na trzecią żonę.

Jerzy Urban i Małgorzata Daniszewska - kim jest trzecia żona polityka?

Małgorzata Daniszewska i Jerzy Urban poznali się na prywatce w 1983 roku i pomimo dużej różnicy wieku rozpoczęli owocną znajomość. Polityk był wówczas jeszcze w związku z drugą żoną, ale między nowo poznaną parą od razu "zaiskrzyło", o czym wiele lat później Daniszewska opowiadała w wywiadzie dla "Super Expressu":

Reklama

Małżeństwo Urbana i jego trzeciej żony okazało się niezwykle udane. Oboje uwielbiali szokować opinię publiczną i bez zażenowania opowiadali o najbardziej intymnych szczegółach swojej relacji. Duże poruszenie wywołała zwłaszcza otwartość Małgorzaty Daniszewskiej w temacie pozamałżeńskiego seksu. W trakcie programu "Rozmowy Błańskiej" dziennikarka wyznała, że miała licznych kochanków i nawet licytowała się na liczbę zdrad z Urbanem. Twórca "Tygodnika NIE" podobno przegrał z kretesem.

"Wkurzyłam się i zrobiłam mu listę moich kochanków. Wyszło mi sporo. On próbował potem ze mną rywalizować, ale mu się nie udało. Mniej więcej powyżej pięćdziesięciu żonatych" - opowiedziała Daniszewska. Pomimo intensywnego życia seksualnego, a także ponad 30 lat związku Jerzy Urban i jego ostatnia żona nie mieli żadnych dzieci. Jedyną córką polityka jest Aleksandra Małgorzata Urban, która urodziła się w 1958 roku ze związku z pisarką Wiesławą Grocholą.

Zobacz też:

Jerzy Urban był... impotentem. Sam się do tego przyznał!

Korwin Piotrowska ostro oceniła związek Cichopek.

Fanka Lewandowskiego robi furorę w sieci. Pokazała coś niezwykłego.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Urban
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy