Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny uchylił rąbka tajemnicy. Zdradził, z kim obecnie mieszka

Andrzej Piaseczny ma za sobą wyjątkowo intensywny początek roku. Piosenkarz, który 6 stycznia świętował 53. urodziny, stracił posadę w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie był jurorem. Artysta w programie "Uwaga! Kulisy sławy" postanowił nieco bardziej otworzyć się w kwestii prywatnej i pokazał, jak i z kim aktualnie mieszka.

Andrzej Piaseczny chroni swoją prywatność

Andrzej Piaseczny od lat bryluje na polskiej scenie muzycznej. Nie da się ukryć, że jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów. Dużą uwagę mediów wzbudzają nie tylko jego dokonania zawodowe, ale również życie prywatne.

Wokalista nie jest fanem dzielenia się swoim życiem z mediami. Zazwyczaj bardzo dba o swoją prywatność i ceni sobie spokój. Postanowił jednak zrobić wyjątek i zaprezentować swój dom położony w malowniczych Górach Świętokrzyskich. Imponująca nieruchomość robi wrażenie.

Reklama

Andrzej Piaseczny pokazał dom w Górach Świętokrzyskich

Swoją posiadłość artysta zaprezentował w programie "Uwaga! Kulisy sławy". Przy okazji zdradził też nieco osobistych faktów. Co ciekawe, Andrzej Piaseczny jest stanowczym przeciwnikiem używania określenia "celebryta".

"Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego" - zaznaczył w programie.

Góry Świętokrzyskie to niezwykle urokliwa okolica. Dom piosenkarza znajduje się w klimatycznym miejscu, niedaleko pałacyku Henryka Sienkiewicza. Andrzej Piaseczny dzieli dom z partnerem i ukochaną mamą.

Andrzej Piaseczny ma już ślubne plany

Wokalista od dawna jest w szczęśliwym związkunic więc dziwnego, że myśli o ślubie. Nie ukrywa też, że ma nadzieję na to, że doczeka możliwości wzięcia w Polsce ślubu z partnerem tej samej płci. Tak mówił o tym w wywiadzie dla "Wprost" w 2022 roku:

"Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy" - zapowiedział.

Zobacz także:

Andrzej Piaseczny stracił posadę w "Tańcu z gwiazdami". Jest komentarz

Co za sceny z Piaskiem na bydgoskim jarmarku. Jego widok wprawił w osłupienie

Andrzej Piaseczny rzadko traci nerwy. Ten komentarz sprawił, że mu puściły…

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy