Reklama
Reklama

Aktorka "Rancza" już tak nie wygląda. Schudła 20 kilogramów i zmieniła fryzurę [ZDJĘCIA]

Violetta Arlak (55 l.) to pamiętna wójtowa z "Ranczo". Po ostatniej metamorfozie aktorka zupełnie nie przypomina już filmowej Haliny Kozioł. Zachwyciła podczas nagrań specjalnego odcinka "Szansy na sukces". Zobaczcie jak się prezentowała.

Violetta Arlak zrywa z wizerunkiem wójtowej z "Rancza"

Violetta Arlak to aktorka filmowa, teatralna i estradowa. Zdobyła popularność dzięki rolom w serialach telewizyjnych. Widzowie pokochali ją jako przebojową Halinę Kozioł, żonę wójta i gospodynię domową, robiącą karierę polityczną w serialu "Ranczu". Grała też w "M jak miłość", "Heli w opałach" czy "Tancerzach". Aktorkę można też oglądać na scenach teatralnych scenie czy na estradzie. Dała się również poznać jako uczestniczka show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Reklama

Od pewnego czasu Arlak próbuje zerwać z wizerunkiem blondynki z burzą loków. Powodem takiej decyzji był fakt, że po "Ranczu" aktorka została zaszufladkowana i długo nie mogła liczyć na role.

"Bardzo bym się chciała zastanawiać nad scenariuszami, które dostaję i przebierać jak w ulęgałkach, ale chyba nie będę kłamała, że tak nie jest" - mówiła.

Violetta Arlak sporo schudła

Po tym, jak TVP zdecydowało się zawiesić kręcenie "Rancza", a nowe propozycje nie spływały, pojawiły się problemy finansowe. Dodatkowo Arlak zerwała z długoletnim partnerem - łódzkim poetą i scenarzystą. To wszystko zainspirowało gwiazdę, by zacząć od nowa. Zaczęła eksperymentować ze stylizacjami. 

Jakiś czas temu Violetta Arlak sporo schudła. W rozmowie z dziennikarzami "Rewii" wyjawiła, że sposób na zrzucenie 20 kg okazał się dosyć banalny -  po prostu przestała spotykać się ze swoimi przyjaciółmi w domu.

Na takich imprezach często pojawiało się dużo jedzenia, a to nie pomagało w odchudzaniu. Arlak ponadto postanowiła wziąć się za siebie. Przeniosła spotkania towarzyskie z domu do kawiarni. Wygląda na to, że wyszło jej to na dobre.

"Dziesięć lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie" - mówiła w rozmowie Arlak.

Violetta Arlak w "Szansie na sukces"

Violetta Arlak pojawiła się na nagraniu świątecznego odcinka "Szansy na sukces". Aktorka zachwyciła na scenie nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale też wyglądem. 

Nie zrezygnowała z blondu, jednak teraz ma on platynowy odcień. Po lokach nie ma śladu, zamiast tego jest long bob z grzywką. Z kolei co do stylizacji, to Arlak wybrała eleganckie czarne spodnie i dobrała delikatną różową bluzkę, wykończoną pierzastymi mankietami.

Bohaterami specjalnej odsłony show "Szansa na sukces" są aktorzy serialowi. Gwiazdy zaśpiewają na cele charytatywne.  W programie, oprócz Violi Arlak zobaczymy również: Alżbetę Leńską, Emilię Komarnicką-Klynstra, Krzysztofa Janczara, Piotra Pręgowskiego, Tomasza Stockingera, Dariusza Wieteskę. 

Zobacz też:

Violetta Arlak zaliczyła wpadkę? Pozowała w krótkich szortach i futrze!

Violetta Arlak wylądowała na finansowym dnie, a to był dopiero początek dramatu. Sąsiedzi byli przerażeni!

Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd! Oto, jak naprawdę się nazywają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Arlak | Ranczo | Szansa na sukces
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama