Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak wije gniazdko w centrum Warszawy z nowym ukochanym! Odwiedzili nieprzypadkowy sklep

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła nowy etap w życiu. Gwiazda TVN długo nie mogła dojść do siebie po śmierci męża Piotra. Na szczęście czas leczy rany, a 44-latka znów jest zakochana. Wiele wskazuje na to, że nowy związek to coś poważnego. Jak donosi "Życie na Gorąco", para przygotowuje się do wspólnego życia. Ostatnio zaobserwowano ich na warszawskim Żoliborzu. W nieprzypadkowym sklepie...

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragedię

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku przeżyła tragedię. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak zginął na Jeziorze Kisajno. Dziennikarka bardzo starała się ułożyć życie na nowo, a nie było to łatwe, mając na plecach oddech fotoreporterów, którzy bardzo chcieli uchwycić szczegóły z życia kobiety w żałobie. 

Na szczęście po kilku latach Agnieszka odzyskała dawną werwę i nawet zaczęła randkować!

Reklama

Woźniak-Starak zmieniła się po śmierci męża

Pudelkowi zdradziła jednak, że mimo powrotu do życia miłosnego, ma teraz nieco inne podejście do relacji oraz tego, co ją otacza.

"[...] bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej. To fajne życie i moje życie. To, co ja lubię robić".

Woźniak-Starak przyłapana z partnerem na mieście

Szczęście Agnieszki zaobserwowano na warszawskim Żoliborzu. Razem z partnerem chodzili po sklepach oferujących asortyment do aranżacji wnętrz. W jednym z nich zatrzymali się na blisko godzinę! Czy taki czas był wystarczający, by wybrać odpowiednie rozwiązania do wspólnego wnętrza? Raczej nie, ponieważ ze sklepu wyszli z próbkami materiałów

Nie da się ukryć, że niektóre rzeczy najlepiej sprawdzać na żywo. Agnieszka i parter prawdopodobnie uznali, że najlepszą decyzją będzie pojechanie do domu i porównanie kolorów z wybraną przestrzenią. 

Po godzinnym pobycie w sklepie para wsiadła do swojego BMW i odjechała.

Jak dowiedziało się "Życie na Gorąco", Agnieszka postanowiła uwić sobie nowe gniazdko z ukochanym. Nie zamieszkają jednak w jej willi w Konstancinie, którą odziedziczyła po śmierci męża milionera. 

"Dziennikarka wije sobie nowe gniazdko z ukochanym w centrum stolicy" - potwierdza tygodnik. 

Kim jest partner Agnieszki Woźniak-Starak?

Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak to restaurator z sukcesami na koncie oraz biznesmen. Ich relacja zaczęła się od bliskiej przyjaźni. Dziennikarka chciała pomóc sobie w czasie żałoby i zaczęła stawiać pierwsze kroki w kulinarnym świecie. Miała nawet w planach prowadzenie własnego bistro z francuską kuchnią

Z pomysłu nic nie wyszło, ale poznała ukochanego... Brzmi to niemal jak historia z komedii romantycznej, prawda? 

Czytaj też:

Sensacja w "Dzień Dobry TVN". Chodzi o zmiany u Woźniak-Starak. Wielkie poruszenie w stacji!

Wielka wpadka w "DDTVN". Ostrowska zmiotła z planszy Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę

Doda kontra Rozenek i Szulim w "DDTVN"?! Rabczewska ujawnia kulisy rozmów z TVN-em! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy