Reklama
Reklama

Agata Rubik pokazała zdjęcie mamy. Wygląda na babcię dwóch nastolatek?

Agata Rubik (36 l.) zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej mamy z Alicja i Heleną. Jolanta Paskudzka, mimo swoich 60 lat nie wygląda na babcię trzynasto- i dziesięciolatki. Pojawiły się nawet opinie, że wygląda młodziej od swojego zięcia…

Agata Paskudzka i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku podczas wyborów Miss Polonia. Kompozytor zasiadał wtedy w jury, a Agata, jako Miss Dolnego Śląska była jedną z kandydatek. Ostatecznie zdobyła tytuł II wicemiss oraz miłość starszego o 18 lat muzyka

Piękna miłość Agaty i Piotra Rubików

Dla Piotra zrezygnowała z marzeń o aktorstwie, a warto przypomnieć, że w 2004 roku zagrała w filmie „Rh+”, a także z modelingu. W 2006 roku odrzuciła propozycję udziału w międzynarodowym konkursie Miss Earth. Nie zarzuciła jednak marzeń o zdobyciu wyższego wykształcenia. Studiowała zaocznie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. 

Reklama

W czerwcu 2008 roku we Wrocławiu Agata Paskudzka, wówczas jeszcze studentka, poślubiła starszego o 18 lat kompozytora. Piotr gorąco kibicował jej w zdobywaniu wyższego wykształcenia. Woził ją na zajęcia i pilnował, by przygotowywała się do egzaminów. Dyplom magistra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, uzyskała w 2010 roku, będąc już nie tylko mężatką, lecz także mamą urodzonej w 2009 roku Helenki.  

Agata Rubik: relacje z mamą

W udzielonym magazynowi „Pani” wywiadzie Agata wyznała, że swoją „przyszłość zawodową wiąże z mężem” i słowa dotrzymała. Od 14 lat pełni stanowisko żony świetnie zarabiającego męża i organizatorki rodzinnego życia. 

Nigdy nie ukrywała, że taki styl życia najbardziej jej odpowiada. Zresztą choćby ze zdjęć, które zamieszcza na Instagramie wynika, że rzeczywiście nie ma się do czego przyczepić: piękny dom, udane dzieci, niezmienne uwielbienie męża i dalekie podróże odbywane pierwszą klasą – to są sprawy, które raczej się człowiekowi nie nudzą. 

Do niedawna w tym wszystkim towarzyszyła Agacie mama. To z jej powodu, jak wyznała Rubik w rozmowie z Żurnalistą, musiała skorzystać z pomocy psychoterapeuty:

„Zaczęłyśmy rozmawiać o mnie, o moim dzieciństwie i dużo rzeczy się okazało.  Zadała mi fajne pytanie psychoterapeutka: "Czy ja chce układać życie z moimi rodzicami, czy z moim mężem i moimi dziećmi". Oczywiście, że z moim obecnym życiem, dlatego pewne rzeczy trzeba zakończyć. Nie można być jednocześnie córką, żoną i matką na wyjeździe, a lubiliśmy z moimi rodzicami jeździć. Mam bardzo dobry kontakt z moimi rodzicami, moja mama traktowała mnie jak przyjaciółkę i dlatego dostałam po du*pie”. 

Agata Rubik pokazała zdjęcie mamy

Ostatecznie udało się wypracować zdrowsze relacje i konieczny dystans, a mama Agaty zajęła należne jej miejsce babci, co Rubik uczciła zamieszczając jej zdjęcie z wnuczkami z okazji Dnia Babci. Fotografia wywołała lawinę komentarzy:

"Babcia? Chyba żart ? Chciałabym tak wyglądać a babcia nie jestem".

"Zastanawiałam się kto to ? Jaka babcia,  to raczej starsza siostra". 

Nie zabrakło jednak złośliwości:

"Babcia pewnie młodsza od swojego Zięcia".

Fanki Agaty szybko sprostowały krzywdzącą pomyłkę:

"Konkretnie 6 lat starsza. Agata mówiła to wiele razy. Gdyby było więcej uwagi i skupienia się na faktach, a nie na kąśliwych uwagach to i ikonki nie byłyby potrzebne". 

Zobacz też:

Piotr Rubik jeszcze niedawno prosił o pieniądze na płytę. Teraz opływa w luksusy, a Agata się tłumaczy

Agata Rubik o chorobliwiej zazdrości: "Znałam wszystkie hasła Piotra i regularnie czytałam maile"

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy