Reklama
Reklama

Afera wokół „The Voice of Poland”. Widzowie łapią się za głowy, patrząc na Barona i Tomsona!

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” trenerzy na czele z Tomsonem i Baronem wybierali uczestników, którzy przejdą do odcinków na żywo, zyskując rozgłos i sławę. Niestety, wybór duetu z Afromental wprawił widzów w konsternację. Zarzucali im nie tylko to, że odrzucili najzdolniejszą uczestniczkę, ale również skazali swoją drużynę na klęskę. W sieci zawrzało!

"The Voice of Poland" - ważne decyzje zapadły!

"The Voice of Poland" znowu pojawiło się w Telewizji Polskiej. Fani show nie są jednak zadowoleni z najnowszej edycji, chociaż ta dopiero co się rozpoczęła. Lanberry, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron widzieli już 28 występów uczestników, spośród których skompletowali swoje drużyny. I już ten etap programu wywołał burzę w sieci, chociaż do słynnych "bitew" nawet nie doszło.

Justyna Steczkowska postanowiła, że weźmie pod swoje skrzydła Ewelinę Gancewską, Sandrę Reizer, Zofię Kurowską i Juliannę Olańską.

Reklama

Marek Piekarczyk postanowił, że do odcinków na żywo trafią Konrad Baum, Nobesuthu Lisa Khumalo, Julia Szarlińska oraz Bogdan Świerczek.

Lanberry zagwarantowała przepustkę do kolejnego etapu Darii Waleriańczyk, Łukaszowi Drapale, Annie Buczkowskiej oraz Norbertowi Wronce.

Natomiast Tomson i Baron awansowali do odcinków na żywo Martina Rybczyńskiego, Evgena Pelteka, Dominika Dudka oraz Aelin (Tetianę Diachenko).

Widzowie "The Voice of Poland" krytykują Tomsona i Barona

To właśnie wybór Tomsona i Barona nie spodobał się internautom, którzy nie mogli nadziwić się taak absurdalnemu wyborowi. Jak podkreślali, ich zdaniem najlepszą z pośród prezentujących się uczestników była Agata Górecka-Lipińska. Niestety, kobieta pożegnała się z programem jako jedna z trzech osób, które duet z "Afromental" musiał odrzucić.

Publiczność nie szczędziła ostrych słów pod adresem muzyków.

"Występ Agaty świetny, szkoda, że odpadła. Skład drużyny jak dla mnie to pomyłka";

"Jak można wyeliminować najlepszy głos z drużyny? Właśnie w taki sposób przegrywa się program! Życzę wam z całego serca właśnie tego, żebyście przegrali za to, co zrobiliście Agacie";

"Rozumiem wszystko ale Martin śpiewa jak na konkursie piosenki licealnej. TA EDYCJA TO TOTALNY DRAMAT";

"Wydaje mi się, że słaba drużyna jak nigdy dotąd, zwłaszcza jeżeli chodzi o Żenię, bo on był na maksa słaby";

"Występ Agaty był chyba najlepszy dzisiaj" - czytamy wypowiedzi internautów.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz też:

Kubicka komentuje plotki o rozstaniu z Baronem, dodając zdjęcie tylnych walorów: "Wybieram siebie"

Sandra Kubicka pokazała zdjęcia USG! Wyniki badań to potwierdzają

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron | Tomson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy