Reklama
Reklama

Sandra Kubicka pokazała zdjęcia USG! Wyniki badań to potwierdzają

Sandra Kubicka związana jest od kilku miesięcy z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Modelka ma dalekosiężne plany związane z tą relacją. Teraz nastąpił przełomowy etap. Wyniki badań to potwierdzają.

Sandra Kubicka po tym, jak zrobiła karierę w Stanach Zjednoczonych, postanowiła wrócić do Polski i zacząć wszystko od nowa. Impulsem tej decyzji było rozstanie z narzeczonym. W ojczyźnie odnalazła nową miłość. U jej boku zaczął pojawiać się kochliwy muzyk Aleksander Baron

Choć parze nie wróżono stabilności i media co chwila donosiły o kryzysie w związku, to jak na razie oboje świetnie się dogadują i realizują wspólne plany. Sandra wyznała jakiś czas temu, że marzy, by partner się jej oświadczył.

Reklama

"Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale" - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Sandra Kubicka pokazała wyniki badań USG

Sandra Kubicka w sieci dzieli się szczegółami życia prywatnego. Nie tak dawno przyznała, że zmaga się z poważną chorobą, jaką jest PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. To choroba jest jednym z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet, a także jest najczęstszą przyczyną niepłodności.

Kubicka jest pod ciągłą kontrolą lekarza, który właśnie pomógł jej zmniejszyć objawy PCOS. Modelka pochwaliła się efektami w relacji na Instagramie. Dodała zdjęcie USG, które wyraźnie wskazuje, że jej stan się poprawił. 

"A to będzie piękna owulacja za kilka dni. Da się! Fu*** PCOS. (...) Ogólnie mówiąc miałam ostatnio słabe endometrium, ale doktor już to naprawił" - napisała w relacji Kubicka.

Zobacz też:

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

Kubicka sprzedaje drogie suplementy dla "aktywnych seksualnie". Farmaceuta demaskuje skład produktu

Agata Duda zmienia front. Od kilku tygodni transformacja jest zauważalna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy