Przejdź na stronę główną Interia.pl

Adam Zdrójkowski wszystko potwierdził! Udzielił wywiadu!

Adam Zdrójkowski (17 l.) i Wiktoria Gąsiewska (18 l.) są już parą od jakiegoś czasu, ale młody aktor dopiero teraz skomentował te doniesienia.

Po wspólnych zdjęciach jakie obydwoje opublikowali, już wszystko stało się jasne. Para pojechała razem na Open’er Festival i właśnie wtedy, na początku lipca, obwieściła na portalu społecznościowym swój związek.

Reklama

Jednak nie chcieli komentować tego szerzej, aż do teraz. W końcu widać, że Adam aż promienieje i to on przerwał milczenie.

W rozmowie z tabloidem "Fakt" zdradził kilka tajemnic swojego nowego związku z koleżanką z planu serialu "Rodzinka.pl".

"Tak, jestem zakochany! Faktycznie już mogę powiedzieć, że z Wiktorią łączy mnie coś więcej niż tylko przyjaźń. Póki co wiedziało o tym tylko nasze najbliższe grono znajomych. Zależało nam, by jak najdłużej utrzymać to w tajemnicy. Nie chcę jednak za dużo mówić o tym związku. Powiem tylko, że Wiktoria to naprawdę niesamowita dziewczyna" - powiedział rozentuzjazmowany aktor.

Zakochani poznali się na planie serialu TVP2 w 2012 roku, kiedy to Gąsiewska zagrała...dziewczynę serialowego Kuby, którego oczywiście gra Adam. Jak widać, fikcja przerodziła się w rzeczywistość!

Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje