Reklama

Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski ma dziewczynę! Nie zgadniecie kto nią jest!

Adam Zdrójkowski (17 l.) to aktor serialu „Rodzinka.pl”, w którym wciela się w rolę niesfornego Kuby. Ostatnio o życiu miłosnym aktora zrobiło się dość głośno i to nie bez powodu!

Młody gwiazdor na brak powodzenia na pewno nie może narzekać. Płeć piękna oglądając serial TVP2, w którym gra Adam, na pewno wzdychają do ekranów telewizorów. Jednak mamy złą wiadomość dla fanek Zdrójkowskiego.

Prawdopodobnie jego serce jest już zajęte! Nie byłoby w tym nic dziwnego i zaskakującego, gdyby nie to, kim jest nowa sympatia chłopaka. Niedawno celebryta został posądzony o romans z koleżanką z planu, Julią Wieniawą (18 l.), która jest prywatnie dziewczyną Antka Królikowskiego (28 l.).

Jednak to okazało się być zwykłą plotką, co zdementował w wywiadzie sam Zdrójkowski. Prawda okazała się inna. Wybranką serca jest...druga koleżanka z planu serialu - Wiktoria Gąsiewska (18 l.)! Żeby było śmieszniej, zarówno Julia, jak i Wiktoria grały dziewczyny Adama! Jedna z nich została nią w prawdziwym życiu.

Reklama

Gąsiewska mimo młodego wieku ma już kilka ról na swoim koncie. Popularność zyskała dzięki roli Eugenii w filmie "Jasminum". Pojawiła się również w "Katyniu" i "Lejdis". A obecnie gra właśnie w "Rodzince.pl".

Co prawda para nie potwierdziła swojego związku oficjalnie, ale obydwoje opublikowali urocze, mówiące wszystko zdjęcie z Open’er Festival.

Absolutnie nie szczędzili sobie czułości, a dodatkowo potwierdzeniem tych doniesień może być ostatnia wypowiedź Zdrójkowskiego, gdzie zdradził, że ktoś w jego życiu się pojawił.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy