Reklama
Reklama

16 października Warnke i Stramowski stawili się w sądzie. Zapadła ostateczna decyzja

Choć byli małżeństwem sześć lat, to prawne zakończenie ich wspólnej historii trwało zaledwie 20 minut. Jak wyglądał rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego?

Po sześciu latach małżeństwa, słynna aktorska para Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdecydowała się na rozwód. 16 października 2023 roku o godzinie 8:30 spotkali się w sądzie. Zaskakująco szybko, po zaledwie 20 minutach, zapadł wyrok kończący ich wspólną drogę. 

Reklama

Po zakończeniu rozprawy, zarówno Warnke, jak i Stramowski, postanowili unikać komentarzy i szybko opuścili gmach sądu. Rozwód potwierdził prawnik Stramowskiego w rozmowie z "Faktem".

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - jak się poznali?

Związek Warnke i Stramowskiego skupiał uwagę fanów oraz mediów od samego początku. Poznali się na planie filmu "W spirali", gdzie obydwoje odgrywali główne role. Ich ślub odbył się w sierpniu 2016 roku, a trzy lata później powitali na świecie córkę. Jednak w 2022 roku niespodziewanie poinformowali o swojej decyzji o rozwodzie. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - decyzja o rozstaniu

Przyczyny ich rozstania dla wielu ich fanów były niezrozumiałe. Sprawiali bowiem wrażenie szczęśliwych i dobrze dobranych.  Katarzyna Warnke wyjawiła jednak, że choć byli postrzegani jako "hollywoodzka para" w polskim show-biznesie, to różnice w podejściu do rodziny i przyszłości związku doprowadziły do ich rozstania. Mimo to, obydwoje podkreślają, że dla dobra córki starają się utrzymywać jak najlepsze relacje.

"Mamy bardzo dobre relacje z Piotrem, choć wokół rozstania jest wiele trudnych emocji" - tłumaczyła Warnke w "Dzień Dobry TVN".

"Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. My prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega" - mówiła Kaśka w rozmowie z Żurnalistą.

Warnke i Stramowski już prowadzą życie singli

Według doniesień plotkarskich portali Stramowski związał się już z Natalią Krakowską, neuromentorką pracującą przy produkcjach filmowych. Co do przyszłości uczuciowej Warnke, nic jeszcze nie wiemy, chociaż aktorka wydaje się cieszyć swoją nowo odzyskaną wolnością, o czym świadczy "divorce party", które ostatnio zorganizowała.

Zobacz też:

Warnke i Stramowski komentują aferę Opozdy i Królikowskiego: "Czasami milczenie jest lepsze"

Kasia Warnke nie ukrywa, co o tym myśli. Wspomniała swój "debiut" w TVP [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dopiero co rozstała się ze Stramowskim, a tu takie wieści prosto z plaży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy