Reklama
Reklama

Kasia Warnke nie ukrywa, co o tym myśli. Wspomniała swój "debiut" w TVP [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Warnke (46 l.) mimowolnie stała się bohaterką głównego wydania "Wiadomości" TVP po tym, gdy zwróciła uwagę na dramat dzieci uchodźców na granicy polsko-białoruskiej. W rozmowie z Pomponikiem zapewnia, że najważniejszą wartością, jaką kieruje się w życiu jest prawda i to się nigdy nie zmieni.

Katarzyna Warnke dała się poznać jako osoba o sprecyzowanych poglądach. W wywiadach porusza różne tematy: od praw kobiet i kobiecości w ogóle, dyskryminowanych mniejszości, a ostatnio również małżeństwa.

Niedawno odważyła się wyznać publicznie, że macierzyństwo, na które została namówiona przez męża, przypieczętowało rozpad ich związku

Reklama

Katarzyna Warnke nie kryje swoich opinii

Warnke nie ukrywa także, że ma zdecydowane poglądy polityczne, chociaż, jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, bywa namawiana, by siedziała cicho:

 

Kasia Warnke wspomina swój "debiut" w "Wiadomościach"

Katarzyna Warnke 2 lata temu mimowolnie stała się bohaterka głównego wydania Wiadomości. Wyrwane z kontekstu słowa wypowiedziane w rozmowie z Pomponikiem zostały zacytowane w materiale "Pseudoelita atakuje polskich bohaterów". Aktorka mówiła wtedy o dzieciach, koczujących w dramatycznych warunkach na granicy polski-białoruskiej.

Tę wypowiedź skomentowali "przypadkowi przechodnie”, sugerując, że może ona oznaczać poparcie dla białoruskiej władzy. 

W rozmowie z Pomponikiem z okazji premiery filmu "Teściowie 2" Warnke przyznała, że z perspektywy czasu cieszy się, że ma już za sobą, chociaż wbrew swojej woli, debiut w "Wiadomościach":

Katarzyna Warnke: tak chce wykorzystywać swoją popularność

Katarzyna Warnke nigdy nie sprawiała wrażenia osoby, którą łatwo uciszyć. Jak zapewnia w rozmowie z Pomponikiem, ma wyraziste poglądy, poparte ugruntowanymi przez wiele lat wartościami, którymi kieruje się w życiu. 

Jak daje do zrozumienia, mówienie o ważnych sprawach uważa za swój obowiązek: "Jeśli chodzi o istnienie w przestrzeni publicznej, chciałabym zachować autentyczność i chciałabym przysłużyć się czymś z tego powodu, że jestem popularna, żeby ta popularność głosiła też moje przekonania. A moje przekonania płyną z wartości, które wyznaję: prawa, miłość i piękno". I dodaje: 

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy