Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke jeszcze nie rozwiodła się ze Stramowskim, a już takie wieści. Spływają gratulacje

Katarzyna Warnke jeszcze przed rozwodem z Piotrem Stramowskim postanowiła udać się na krótki urlop. Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z wakacji. Obok niej pozuje tajemniczy mężczyzna, co od razu wywołało falę spekulacji.

Ogłoszona jesienią 2022 roku informacja o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego wywołała szok. Fani długo nie mogli w to uwierzyć. Celebryci uchodzili za zgraną i kochającą się parę. "Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie" - napisali we wspólnym oświadczeniu. Warnke i Stramowski doczekali się córki Helenki, która aktualnie ma 4 lata.

Reklama

Katarzyna Warnke chwali się zdjęciem z przystojniakiem

Rozwód Warnke i Stramowskiego już we wrześniu. Tymczasem oboje nie próżnują i próbują układać sobie życie na nowo. Niedawno Stramowski oficjalnie przedstawił swoją nową partnerkę, Natalię Krakowską. A Katarzyna Warnke zaskoczyła wieściami z urlopu. Aktorka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem znad Bałtyku. 

Na fotce widać jak celebrytka pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Towarzyszy jej nieznany przystojny mężczyzna. Para pozuje w uścisku, nie kryjąc się ze swoją bliskością. Warnke ma na twarzy szeroki uśmiech. Aktorka wygląda na zadowoloną z nowej znajomości. 

Oczywiście fani nie mogli przejść obojętnie obok takiego zdjęcia. W komentarzach pojawiają się gratulacje i komplementy dla pary. 

"Przepiękne zdjęcie pani Kasiu, zresztą jak zwykle"

"Nie wiem, kim jest ten facet, ale ma szczęście"

"Gość wygrał życie"

Komentują fani.

Zobacz też:

Stramowski uderza w Warnke. To jej wytknął. „Zachowaj werbalną biegunkę dla siebie”

Warnke tak szczera jeszcze nie była. Wyznała prawdę o rozstaniu ze Stramowskim

Stramowski po rozstaniu musiał zamieszkać u rodziców, a teraz jeszcze to. Zaskakujący warunek rozwodowy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama