Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop dzienny na sobotę 1 października 2022. Niezsynchronizowane relacje i emocje

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Co spotka Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Pannę, Wagę, Skorpiona, Koziorożca, Wodnika i Ryby?

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Czy jesteś gotów na nowy miesiąc pełen wyzwań? Sprawdź, co czeka cię w pierwszym dniu października.

Horoskop na dziś: Baran

Baranie, potrzebujesz trochę więcej czasu spędzić w samotności. Obowiązki i praca powoli cię przytłaczają. Mały urlop, spacery i medytacja dobrze ci zrobią.

Horoskop na dziś: Byk

Byku, wykorzystaj swój potencjał w stu procentach. Nie rezygnuj od razu, jeśli coś się nie uda. Dziś mogą się pojawić interesujące sposoby na rozwiązanie twoich problemów.

Horoskop na dziś: Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś swój silny instynkt przetrwania. Aby go wzmocnić i poprawić jakość swojego życia, powinieneś bardziej stymulować swoją energię.

Reklama

Horoskop na dziś: Rak

Raku, czy czujesz się ostatnio mocno niedoceniony? To zrozumiałe, kiedy wszyscy oczekują od ciebie cudów, a nic nie otrzymujesz w zamian. Zmotywuj się do podjęcia kontroli i postawieniu na swoim.

Horoskop na dziś: Lew

Lwie, nadszedł czas abyś się zrelaksował. Nie wywołuj na sobie presji, że nic nie robisz w dzień wolny od pracy. Wyjdź do parku lub lasu na długi spacer, albo zaszyj się w przytulnym kącie i czytaj książki/obejrzyj film/posłuchaj muzyki. Zasłużyłeś na to!

Horoskop na dziś: Panna

Panno, może czas ugryźć się czasem w język? Nie zawsze myśli muszą zostać usłyszane przez innych. Każde krytyczne słowo, uszczypliwość, ironia lub sarkazm kiedyś obróci się przeciwko tobie.

Horoskop na dziś: Waga

Wago, gwiazdy mówią, że nadszedł czas bycia odpowiedzialnym za swoje czyny. Pomimo wieku, nadal zachowujesz się dziecinnie. Czas wydorośleć i pokazać wszystkim, że nie definiują cię posiadane rzeczy dorosłych, ale też czyny.

Horoskop na dziś: Skorpion

Skorpionie zachowaj ostrożność na drodze. Brawurowe zachowanie za kierownicą tłumaczone pewnością swoich umiejętności to nie jest wymówka. Wystarczy chwila uwagi i nieszczęście gotowe - miej "oczy dookoła głowy".

Horoskop na dziś: Koziorożec

Koziorożcu, zejdź z fotela wszystko-ogarniacza. Zbyt długo starałeś się być wszystkim dla wszystkich, a to może doprowadzić cię do skrajnego wyczerpania. Zakomunikuj pracownikom i najbliższym, że potrzebujesz odpocząć od pracy i przebodźcowania. Nic nie stracisz, a możesz wiele zyskać.

Horoskop na dziś: Wodnik

Wodnik wciąż myśli o tym, jak pomnożyć swój majątek tak, aby nie musiał być na czyjejś łasce. Nie inwestuj pieniędzy w podejrzane interesy, lecz zainwestuj w siebie. Zamiast ograniczać się do minimum, spróbuj rozwinąć skrzydła i skorzystaj z szansy na lepszą pracę.

Horoskop na dziś: Ryby

Ryby powinny postarać się nie brać krytyki od ukochanej osoby zbyt osobiście. Możesz je też zignorować, jednak jesli słowa zbyt mocno cię ranią, musisz porozmawiać o tym z partnerem. Rozmowa jest kluczem do dobrej relacji.

Zobacz także:

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop dzienny | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy